У селі Гореничі Бучанського району на Київщині виставили на продаж триповерховий “палац”, який раніше належав колишньому генпрокурору-втікачу Віктору Пшонці. Маєток, який був розграбований і тривалий час перебував у жалюгідному стані, привели до ладу і повернули йому відблиск колишньої “розкоші”.
Оголошення про продаж будинку Пшонки з’явилося на сайті flatfy.ua.
Вартість нерухомості складає 460 тисяч доларів.
Кимнати будинку оздоблені мармуром, оксамитом, килимами, там є ліпнина й важкі великі люстри.
Маєток, який раніше належав Пшонці, постаралися обставити в його стилі, який у народі отримав назву “пшонка-стайл”.
Триповерховий будинок має площу 511 квадратних метрів. На території садиби є гостьовий будиночок і будиночок для охорони, вихід до власного озера, невеличкий басейн, альтанка, зона барбекю та сад.
Над озелененням працював ландшафтний дизайнер. Принаймні, так стверджують ріелтори.
В оголошенні сказано, що ремонт у будинку виконаний з якісних дорогих матеріалів, а меблювання відрізняється “неймовірною красою”. Меблі та предмети інтер’єру тут виробництва елітних італійських брендів – Treci Cecchini, Lucy, Corsini.
Перший поверх поєднав у собі вітальню площею 110 метрів із “неповторним” каміном, кухню, басейн, сауну, допоміжні кімнати та санвузли. В оголошенні вказано, що на підлозі іспанська плитка і є підігрів.
Другий поверх складається з трьох спальних кімнат, кабінету з терасою, вбиралень та санвузлів.
Мансарда включає бібліотеку, дві кімнати, вбиральні, бойлерну, веранду і допоміжні приміщення.
В оголошенні вказано, що будинок збудований з червоної цегли та оснащений усіма необхідними комунікаціями.
Територія охороняється та підключена до сигналізації.
Нагадаємо, колишній генпрокурор Віктор Пшонка утік з країни 23 лютого 2014 року. Щойно господар покинув примішення, двері до його будинку відчинили люди в балаклавах. А просто цікаві українці масово пішли на оглядини до генпрокурора і спершу навіть роззувалися при вході.
У липні 2014-го вартові почали там сторожувати. Мета благородна – поприбирати і зберегти залишки пожитків од мародерів. Вхід у середину будинку нарешті опечатали слідчі. А озеро екс-генпрокурора Пшонки облюбували рибалки.
Листопад 2015-го- охороняти вже майже нічого. Цього разу сюди заходять активісти, які зберегли Межигір’я. Кажуть, що пильнуватимуть і це подвір’я, поки його долю не вирішить суд. Тоді Феміда вже постановила – арештувати землі втікача-прокурора, поки той із сім’єю в розшуку.
За останній рік думки громадян США щодо того, чи підтримують вони надання Україні допомоги чи…
Для вмотивованих військовозобов'язаних існує служба за контрактом, однак саме призов на військову службу за мобілізацією розрахований виключно…
Протягом року Податкова вже встигла перевірити 5 483 ФОПів. Це на 26% менше ніж минулого…
Кендес Овенс назвала промову Володимира Кличка фейком. У ній він розкритикував подкастера Джо Рогана. Раніше…
Як заявив російський політолог Сергій Марков, за розробкою певного плану щодо передачі Україні ядерної зброї…
Мобілізацій продовжиться і грудні. Військовозобов'язані громадяни повинні щорічно проходити військово-лікарську комісію (ВЛК), яка визначає їх придатність до…