Коли мандрівники вирушають у подорож до інших країн, важливо розуміти місцеві закони, звичаї і традиції. Ця обізнаність допоможе уникнути потенційно незручних або проблемних ситуацій. Хоча деякі табу мають під собою вагомі підстави, інші ж – абсолютно безпідставні.
Але все ж краще дотримуватися цих правил, а то доведеться заплатити великий штраф. Про 6 дивних заборон для туристів у різних країнах, розповідає Закордон 24.
Туристи, які планують відвідати Сінгапур, повинні знати, що там заборонено продаж і споживання жувальної гумки. Відвідувачам рекомендується утриматися від використання цього продукту, щоб уникнути великих штрафів.
Крім того, штрафи можуть бути накладені і за інші правопорушення, зокрема за плювання в громадських місцях, куріння у спеціально відведених для цього місцях і недотримання правил переходу вулиць.
З нагоди Рамадану, священного місяця посту для мусульман усього світу, дві ісламські країни запровадили заборону на вживання їжі та напоїв у громадських місцях. Це правило поширюється не лише на місцевих жителів, а й на приїжджих, щоб звести до мінімуму спокусу для місцевих жителів спокушатися їжею та напоями у світлий час доби.
Закон цей не є формальним. Останній прецедент стався з трьома європейськими туристами в Дубаї. Вони були оштрафовані на 275 доларів кожен після того, як їх спіймали за розпиванням звичайного соку в громадському місці.
Мандрівникам, які прямують до Італії, рекомендується утриматися від годування голубів, оскільки це може призвести до значних штрафів. Закон, прийнятий 30 квітня 2008 року, суворо забороняє цю практику, спрямовану на підтримання громадської чистоти та безпеки.
Заборона покликана розв’язати 2 основні проблеми:
Для порушників передбачені штрафи до 500 євро. Здається, невинний жест, але вкрай дорогий – тож варто утриматися.
У барвистому Таїланді суворо заборонено наступати на національні банкноти. Це пов’язано з вірою в те, що топтання по грошах зневажає образ короля, а це вважається дуже образливим. У Таїланді будь-який акт неповаги до монархії карається суворим покаранням, аж до ув’язнення.
Також не можна свистіти вночі, бо це може викликати злих духів, як вважають місцеві жителі.
Прагнучи зберегти багату культурну спадщину Греції, влада запровадила суворі правила щодо взуття на історичних пам’ятках, зокрема на легендарному Акрополі. Високі підбори заборонені на цих стародавніх місцях через те, що вони можуть пошкодити делікатні кам’яні структури.
Крім того, за псування об’єктів спадщини графіті передбачено суворе покарання, яке може включати значні штрафи та тюремне ув’язнення. Відвідувачам настійно рекомендується носити зручне взуття під час дослідження стародавніх руїн, щоб забезпечити як свою безпеку, так і захист цих безцінних пам’яток.
Скандали навколо зіркового експодружжя Бреда Пітта та Анджеліни Джолі не вщухають. Виявилося, що акторка не дозволяє бачитися його…
Головний рупор Кремля в соцмережах, заступник голови Ради безпеки РФ та колишній російський президент Дмитро…
В Україні продовжуються військовий стан та мобілізація, а отже, чоловіки віком від 18 до 60…
В Ізраїлі посилюється втома від війни, кількість жертв зростає, а масштаби бойових дій розширюються. Про…
Командувача угрупованням російських військ "Південь" генерал-полковника Геннадія Анашкіна звільнили з посади через неправдиві заяви про хід…
Армія Російської Федерації намагається зробити "Шахеди" зі штучним інтелектом. Їх мета - створити рої безпілотників.…