Досвідчені мандрівники знають, наскільки сильно можуть зіпсувати враження від відпустки чи ділової поїздки прорахунки авіакомпанії. І деякі з них припускаються таких прорахунків частіше за інших.
Щоби допомогти пасажирам краще обирати авіалінії, онлайн-сервіс із захисту прав пасажирів AirHelp склав рейтинг найгірших перевізників світу. Опублікувало список видання Express.
Щоби ранжувати перевізників, експерти звернули увагу на три ключових чинника: пунктуальність, обслуговування клієнтів та обробку претензій. Вони зібрали статистику прибуття та відправлення для кожного літака та підрахували, скільки рейсів авіакомпанії відбуваються за розкладом.
Окрім того, на формування списку вплинули і самі пасажири. Експерти опитали тисячі користувачів послуг авіаперевізників із більш ніж 54 країн. Їх попросили оцінити рівень харчування на борту, комфорт, а також екіпаж авіакомпаній.
Згідно з результатами цього дослідження, найгіршою виявилась національна авіакомпанія Тунісу Tunisair. Не набагато краще показали себе польські авіалінії Buzz, які виконують чартерні рейси у популярних напрямках для туризму, а також регулярні рейси в рамках групи Ryanair.
Загалом десятка найгірших повітряних перевізників виявилась такою:
Втім, експерти використали отримані дані і щоби скласти рейтинг найкращих авіаліній. Brussels Airlines зайняла тут перше місце. Бельгійський оператор обслуговує понад 100 напрямків у Європі, Північній Америці та Африці.
На другому місці – Qatar Airways. Авіакомпанія здійснила рейси більш ніж у 170 міжнародних напрямків на п’яти континентах зі своєї бази в міжнародному аеропорту Хамад. Також у топ-списку опинились компанії, що базуються у США, такі як United Airlines та American Airlines.
Ось список лідерів на цьому ринку:
Дослідження в Ірландії показали, що кількість людей, які дожили до 100 років, подвоїлася за останні…
Астероїди великих розмірів вважаються потенційною загрозою для Землі. Тому вчені уважно спостерігають за ними й…
Відомої провидиці Ванги вже немає багато років, однак її пророцтва продовжують існувати. І коли стається…
Виплата “тисячі від Зеленського” уже наробила чимало “інформаційних вибухів”. Тут і неможливість отримати готівку, і…
Україна готується до суттєвих коригувань своєї мобілізаційної політики у 2025 році, як повідомляє «ТСН», посилаючись на думку юриста Романа Симутіна. Серед…
Національний банк України впровадив оновлені правила обміну іноземної валюти, що охоплюють долари США, євро та інші валюти.…