Instagram змінює правила для користувачів через відео

Instagram автоматично знижує якість відео в міру скорочення кількості переглядів. Однак платформа зберігає кращу якість для найпопулярнішого контенту. Керівник соціальної медіа-платформи Адам Моссері уточнив, що це регулювання якості працює на ковзній шкалі, а не за суворим порогом.

Деякі користувачі соціальної медіа-платформи, що належить Meta, висловили занепокоєння після того, як її керівник Моссері заявив, що платформа резервує вищу якість для більш популярного контентупише BBC.

“Ми віддаємо перевагу більш високій якості… для авторів, які привертають більше переглядів”, – написав пан Моссері в повідомленні на Threads у неділю.

Один із творців контенту сказав, що це “пригнічує” тих, хто переключився на створення контенту для Instagram, а не інших платформ.

“Я вважаю, що це неймовірно шкідливо для творчого мистецтва”, – заявила Сіте Савоне.

25-річна авторка заявила, що їй подобається користуватися платформою, і вона розуміє її потребу в оновленні та додаванні нових функцій. Проте вона заявила, що необхідно покласти край діям, які “фактично впливають на якість чиєїсь оригінальної художньої роботи”.

“Ніхто не повинен турбуватися про те, що якість їхнього контенту не збережеться через те, що Instagram зберігає “перекіс у взаємодії” на користь авторів із більшою видимістю”, – додала вона.

Адам Моссері заявив, що Instagram знижує якість відеороликів, які тривалий час не переглядалися, зазначивши, що більшість переглядів відбувається незабаром після публікації. Він додав, що платформа знову поліпшить якість відео, якщо воно стане більш популярним. А консультант із соціальних мереж Метт Наварра заявив, що цей крок “видається таким, що дещо суперечить попереднім повідомленням Instagram і його зусиллям із заохочення нових творців контенту”.

“Як творці контенту можуть домогтися популярності, якщо їхній контент карають за те, що він не популярний?” – сказав він.

За його словами, це може призвести до виникнення циклу, коли більш відомі автори будуть пожинати плоди більш високої залученості глядачів, а не ті, хто намагається нарощувати свою аудиторію.

“Ігрове поле для дрібних і великих творців має бути рівним”, – погодилася Сіте.

Вартість проти якості

В основі рішення Instagram лежить вартість потокового відео. Для кодування відео з вищою роздільною здатністю або тих, що містять безліч візуальних ресурсів, таких як монтаж, зображення або інші кліпи, може знадобитися більше обчислювальної потужності. Вони, як правило, більші за розміром, ніж відео з меншою роздільною здатністю, а отже, потребують більше місця для зберігання на серверах.

Одна людина у відповідь на пост Моссері сказала, що він розуміє переваги потенційного зниження вартості зберігання, але вони не переважують недоліки.

“З точки зору творця, витрачати час на створення високоякісного контенту тільки для того, щоб потім знизити його роздільну здатність до низької – це відстій!, – заявила вона.

Нагадаємо, що у травні Instagram оголосив про зміни у своїй системі рекомендації контенту, особливо відео, щоб “дати всім творцям рівніші шанси на успіх”. Але Наварра заявив, що згоден із твердженням Моссері, висловленим ним у відповідь на занепокоєння користувачів щодо впливу на дрібних творців контенту, про те, що люди завжди цінуватимуть контент відео більше, ніж його якість. Він сказав, що творцям слід зосередитися на тому, як створювати цікавий контент, який сподобається їхній аудиторії, а не надто турбуватися про те, що його якість може погіршитися через Instagram.

Так, у неділю Адам Моссері роз’яснив користувачам, що Instagram не ухвалює рішення про зменшення або поліпшення якості окремих відео, а робить це “сукупно” і за “ковзною шкалою”, додавши, що, на його думку, різниця в якості “невелика”.

“Наша мета – показати людям максимально якісний контент”, – сказав він у своїй відеовідповіді.

Спроби соціальної медіа-платформи зробити відео важливішою частиною свого додатка раніше вже викликали негативну реакцію з боку деяких користувачів і творців. Наприклад, у 2022 році компанія відмовилася від планів подальшого відходу від традиційного формату фотографій або так званої “сітки” на користь короткого відеоконтенту в стилі TikTok після того, як його розкритикували творці контенту і знаменитості, включно з Кайлі Дженнер.

Ковальчук Світлана

Recent Posts

Це не просто трюк: Орбан відреагував на заяву Путіна про удар балістикою по Україні

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відреагував на удар балістичною ракетою Росії по Дніпру. За словами угорського…

11 хв. ago

Над Буковелем помітили дивний літак: фото викликали обговорення у мережі

Над Буковелем, популярним всесезонним курортом у серці Карпат, помітили літак, не схожий на військовий. Відповідні…

20 хв. ago

Путін «попереджатиме» українців про «Орєшнік». Пєсков повідомив деталі

Прессекретар глави РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що російська армія «відпрацьовує механізми оповіщення» українців про загрозу ударів балістичними…

28 хв. ago

Польща видає “сірі паспорти” для українців: хто має право і що потрібно для отримання

В Україні для громадян, які змушені були покинути свої домівки через війну та отримали статус…

35 хв. ago

Окупанти частково захопили Курахове, – аналітик BILD

Російські окупанти на даний час захопили 25% міста Курахове Донецької області. Про це повідомив експерт BILD з аналізу відкритих…

44 хв. ago

ГУР повідомили, чим насправді били по Дніпру: це не «Рубіж» і не «Орєшнік»

21 листопада 2024 року держава-агресор росія завдала удару по території України, застосувавши балістичну ракету ймовірно…

53 хв. ago