Німецький бренд Billy Boy випустив “цифрові презервативи”: від чого вони захищають

Німецький бренд презервативів BILLY BOY та Innocean Berlin запускають додаток CAMDOM. Його називають першим у своєму роді цифровим презервативом.

І його призначення – захищати людину від запису контенту під час сексу, якщо на такий запис не було згоди, пише LBB. Як додаток це робить? Елементарно – він блокує мобільні пристрої.

У Німеччині випустили “цифровий презерватив”: що це таке

Записувати фото, відео чи аудіо без згоди за допомогою смартфона ще ніколи не було настільки просто. Природно, у всьому світі люди тривожаться, особливо підлітки, що їхній приватний еротичний контент може зазнати витоку.

А це може спричинити емоційні розлади, депресію, втрату роботи й інші негативні наслідки серед жертв. З огляду на це BILLY BOY та Innocean Berlin представили додаток, який, за їхніми словами, може покласти край цій проблемі – CAMDOM.

Додаток простий у використанні, як і звичайний презерватив. Перед тим, як зайнятися сексом, користувачі ставлять свої смартфони близько один до одного і проводять по віртуальній кнопці вниз, щоб заблокувати всі камери й мікрофони.

CAMDOM вже доступний на Android і незабаром буде на iOS: дивіться відео розробників

А якщо хтось із користувачів намагається схитрувати, тривожний сигнал повідомить про загрозу зйомки без згоди. Одночасно можна заблокувати стільки пристроїв, скільки буде потрібно.

У наш час смартфони стали продовженням нашого тіла, і ми зберігаємо на них багато конфіденційних даних. Щоб захистити вас від запису несанкціонованого контенту, ми створили перший додаток, який може заблокувати вашу камеру та мікрофон просто за допомогою Bluetooth,
– пояснив розробник додатка Феліпе Алмейда.

BILLY BOY розглядає додаток CAMDOM як доказ своїх зобов’язань. Адже його презервативи захищають людей у реальному світі, тож логічно продовжити захист у світі цифровому.

CAMDOM просувають за допомогою інтегрованої кампанії в соціальних мережах, подкастів, команди інфлюенсерів та медіастратегії з білбордами, наклейками та плакатами в нічних клубах, університетах, барах, на жвавих вулицях тощо.

Романчук Микола

Recent Posts

Сповідь без священника. У Швейцарії церква встановила цифровий аватар Ісуса

У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…

1 годину ago

Забудьте про пільги: пенсіонерів зроблять ще біднішим – за що тепер змусять заплатити

Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…

2 години ago

Грабіжницькі націнки: магазини штучно завищують ціни на основні продукти

Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…

2 години ago

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

2 години ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

2 години ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

2 години ago