«Паролі — це перша лінія оборони між вами та зловмисниками», — кажуть у Кіберполіції та радять українцям створювати складні паролі. Але крім цього варто дотримуватись декількох порад від кіберфахівців, щоб захистити свої акаунти від шахраїв, пише dev.ua.
Складний пароль має містити щонайменше 12 символів: великі та малі літери, цифри та спеціальні символи. Це значно ускладнює роботу систем підбору паролів. Не використовуйте прості слова чи загальновідомі фрази, адже їх легко зламати.
Для створення паролів різної складності також можна використовувати сервіси генерації паролів.
Використовуйте унікальні паролі для кожного акаунту, інакше зловмисники можуть отримати доступ до всіх ваших ресурсів, зламавши лише один пароль.
Додатковий захист забезпечує двофакторна автентифікація (2FA). Окрім пароля, для входу в акаунт потрібен додатковий код, який можна отримати через SMS або спеціальні програми. Найбезпечнішими вважаються програмні та апаратні токени.
Ще одним надійним методом є біометрична автентифікація, яка використовує унікальні фізичні характеристики для підтвердження особи.
Краще користуватися менеджерами паролів, які автоматично створюють та зберігають складні паролі. Вони доступні як у вбудованих браузерах, так і у вигляді окремих додатків.
Кіберполіція також радить регулярно перевіряти паролі, чи їх не зламали. Існують онлайн-інструменти для тестування надійності паролів.
Українська армія готується до серйозних змін. Генеральний штаб ЗСУ працює над реформою, яка pvsybnm традиційну…
Мирна буденність у Свалявському будівельному ліцеї на Закарпатті перетворилася на поле бою, де, схоже, хтось…
Для Володимира Путіна зараз немає особливого сенсу виходити на мирні переговори, оскільки Україна вже виснажена і…
У грудні деякі пенсіонери в Україні можуть зіткнутися із призупиненням виплат, якщо вони не виконають…
У п'ятницю, 22 листопада, у Росії різко послабився рубль, реагуючи на нові санкції Сполучених Штатів. Курс…
У 2024 році в Україні триває мобілізація, і багатьох цікавить, як хвороби серця та кровообігу…