Згідно з дослідженням, проведеним співробітниками Школи менеджменту Реді Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, постійне використання телефонів може негативно впливати на соціальні взаємодії людей.
Середня людина перевіряє телефон майже 100 разів на день, проводячи за екраном більше п’яти годин, пише tehnofan.com.ua.
У новому дослідженні вчені вирішили перевірити, чи існує взаємозв’язок між активним використанням смартфонів та довірою між незнайомими людьми. У межах експерименту групу піддослідних розділили на частини. Першою дозволили користуватись гаджетами. Других попросили почекати, забравши смартфони.
Учасників розбили на пари, щоби зіграти у просту гру на довіру. Досвідченим пропонували помножити банк, якщо вони поділяться їм зі своїм партнером. Ті, хто не мав смартфонів, охочіше і частіше ділилися з іншими. З іншого боку, вони давали своєму партнеру більше, ніж отримали самі.
Дослідження підтвердило теорію, що спілкування сприяє довірі, тоді як відсутність зорового контакту робить людей менш відкритими. Прибираючи телефони у присутності незнайомців, можна підвищити рівень довіри до них. За менш активного використання смартфонів діти могли б розвинути більше соціальних навичок у школах. А обмеження використання гаджетів на роботі може зробити колектив згуртованішим.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…