Згідно з дослідженням, проведеним співробітниками Школи менеджменту Реді Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, постійне використання телефонів може негативно впливати на соціальні взаємодії людей.
Середня людина перевіряє телефон майже 100 разів на день, проводячи за екраном більше п’яти годин, пише tehnofan.com.ua.
У новому дослідженні вчені вирішили перевірити, чи існує взаємозв’язок між активним використанням смартфонів та довірою між незнайомими людьми. У межах експерименту групу піддослідних розділили на частини. Першою дозволили користуватись гаджетами. Других попросили почекати, забравши смартфони.
Учасників розбили на пари, щоби зіграти у просту гру на довіру. Досвідченим пропонували помножити банк, якщо вони поділяться їм зі своїм партнером. Ті, хто не мав смартфонів, охочіше і частіше ділилися з іншими. З іншого боку, вони давали своєму партнеру більше, ніж отримали самі.
Дослідження підтвердило теорію, що спілкування сприяє довірі, тоді як відсутність зорового контакту робить людей менш відкритими. Прибираючи телефони у присутності незнайомців, можна підвищити рівень довіри до них. За менш активного використання смартфонів діти могли б розвинути більше соціальних навичок у школах. А обмеження використання гаджетів на роботі може зробити колектив згуртованішим.
Частина ВПО в Україні припинила отримувати державну допомогу на проживання. Ця допомога, що становить 2000…
Немає сумнівів у тому, що Путін свідомо та маніакально веде справу саме до ядерної війни.…
Високопоставлений північнокорейський генерал отримав поранення в Курській області. Про це повідомляє The Wall Street Journal. Анонімний західний чиновник повідомив,…
У Верховній Раді скасували засідання, заплановане на 22 листопада. Народних депутатів попередили про ймовірний удар…
Російська фігуристка Каміла Валієва, дискваліфікована за порушення антидопінгових правил, стане ведучою концерту "Нова пісня року".…
Російські війська захопили село Дальнє в Донецькій області. Про це 21 листопада повідомив проєкт DeepState.…