Робота-гуманоїда навчили точно забивати цвяхи: чим він може бути корисний (відео)

У новому відео видно, як робот-гуманоїд, розроблений Tokyo Robotics, акуратно забиває цвях у шматок дерева. За словами виробника, синхронізовані і точні зусилля Torobo демонструють потенціал промислового використання.

При висоті 1660 мм розміри робота наближаються до людських. За даними компанії, корисне навантаження однієї руки становить 8 кг у найгіршому положенні утримання і 20 кг за миттєвої максимальної сили утримання (коли лікоть зігнутий під прямим кутом), що достатньо для проведення випробувань з робототехніки щодо заміни людської праці, пише Interesting Engineering.

У компанії заявили, що дії, які виконує робот, простіші, ніж здається.

“Миттєва сила відскоку молотка поглинається завдяки поєднанню еластичності гумового матеріалу, що утримує молоток, відхилення датчиків крутного моменту і гармонійних шестерень, можливості заднього ходу і контролю імпедансу”, – заявили в Tokyo Robotics.

Примусове управління виконанням завдань

Система контролю крутного моменту суглобів, оснащена датчиками крутного моменту на всіх суглобах рук і попереку, забезпечує безпечну зупинку контакту і виконання завдань з контролем сили. На думку компанії, завдання зі збирання, приготування їжі та фізичної взаємодії з людьми можна виконувати безпечніше і вміліше.

Tokyo Robotics далі стверджувала, що об’єднана конфігурація 7-осьових подвійних важелів, 3-осьової талії, 3-осьової шийки і 4-осьової ходової частини дає змогу роботу виконувати завдання з діапазоном рухів, аналогічним людському, в житлових і робочих просторах людей.

Torobo можна використовувати для досліджень з автоматизації завдань

Розроблений для прискорення досліджень у сфері промислового застосування повнотілих людиноподібних роботів, Torobo можна використовувати для досліджень з автоматизації завдань, пов’язаних з активним контактом з людьми, навколишнім середовищем та об’єктами, а також для досліджень за додатками керованих силою дворучних роботів нового покоління, роботів і досліджень із застосування машинного навчання до роботів.

Робот використовує систему захоплення руху Noitom Perception Neuron PRO. Цю систему використовують для навчання руху і машинного навчання, а також для додатків дистанційного керування.

Система забезпечує запобігання сингулярностям, захист від самоінтерференції та функцію обмеження крутного моменту, коли робот фізично обмежений (наприклад, під час штовхання столу зверху). За даними компанії, він також має функції для вмикання/вимикання незалежного управління лівою і правою рукою, захопленнями, шиєю, талією і мобільною базою.

Ольга Степанова

Recent Posts

Голодний чоловік помер через заморожений бургер: що сталося

Голодний чоловік помер після того, як випадково вдарив себе ножем, намагаючись розрізати два заморожених бургери.…

58 хв. ago

Відома супермодель закликає всіх носити “брудні штани” заради порятунку планети (фото)

Британська супермодель і акторка Лілі Коул хоче, щоб люди перестали кидати штани, сорочки та сукні…

59 хв. ago

У туристичному містечку на Закарпатті воєнкоми в балаклавах відкрили вогонь по цивільних

Черговий конфлікт між цивільними та працівниками ТЦК стався на Закарпатті. Відео конфлікту опублікували місцеві телеграм-канали,…

1 годину ago

В Україні подорожчає хліб: експерт пояснив причини

В Україні ціни на хліб найближчими місяцями можуть підскочити. Така тенденція пояснюється подорожчанням сировини та електроенергії. "Насамперед,…

1 годину ago

Соціальні виплати хочуть припинити: у чому причина

Кабінет Міністрів оголосив, що соціальні стандарти, в тому числі прожитковий мінімум, у 2025 році залишаться…

1 годину ago

Жінка чотири години боролася з величезним пітоном, який намагався її вбити – фото

У Таїланді врятували жінку після чотиригодинного нападу пітона. Про це повідомляє Metro. 64-річна Арром Арунрой після вечері…

1 годину ago