Робота-гуманоїда навчили точно забивати цвяхи: чим він може бути корисний (відео)

У новому відео видно, як робот-гуманоїд, розроблений Tokyo Robotics, акуратно забиває цвях у шматок дерева. За словами виробника, синхронізовані і точні зусилля Torobo демонструють потенціал промислового використання.

При висоті 1660 мм розміри робота наближаються до людських. За даними компанії, корисне навантаження однієї руки становить 8 кг у найгіршому положенні утримання і 20 кг за миттєвої максимальної сили утримання (коли лікоть зігнутий під прямим кутом), що достатньо для проведення випробувань з робототехніки щодо заміни людської праці, пише Interesting Engineering.

У компанії заявили, що дії, які виконує робот, простіші, ніж здається.

“Миттєва сила відскоку молотка поглинається завдяки поєднанню еластичності гумового матеріалу, що утримує молоток, відхилення датчиків крутного моменту і гармонійних шестерень, можливості заднього ходу і контролю імпедансу”, – заявили в Tokyo Robotics.

Примусове управління виконанням завдань

Система контролю крутного моменту суглобів, оснащена датчиками крутного моменту на всіх суглобах рук і попереку, забезпечує безпечну зупинку контакту і виконання завдань з контролем сили. На думку компанії, завдання зі збирання, приготування їжі та фізичної взаємодії з людьми можна виконувати безпечніше і вміліше.

Tokyo Robotics далі стверджувала, що об’єднана конфігурація 7-осьових подвійних важелів, 3-осьової талії, 3-осьової шийки і 4-осьової ходової частини дає змогу роботу виконувати завдання з діапазоном рухів, аналогічним людському, в житлових і робочих просторах людей.

Torobo можна використовувати для досліджень з автоматизації завдань

Розроблений для прискорення досліджень у сфері промислового застосування повнотілих людиноподібних роботів, Torobo можна використовувати для досліджень з автоматизації завдань, пов’язаних з активним контактом з людьми, навколишнім середовищем та об’єктами, а також для досліджень за додатками керованих силою дворучних роботів нового покоління, роботів і досліджень із застосування машинного навчання до роботів.

Робот використовує систему захоплення руху Noitom Perception Neuron PRO. Цю систему використовують для навчання руху і машинного навчання, а також для додатків дистанційного керування.

Система забезпечує запобігання сингулярностям, захист від самоінтерференції та функцію обмеження крутного моменту, коли робот фізично обмежений (наприклад, під час штовхання столу зверху). За даними компанії, він також має функції для вмикання/вимикання незалежного управління лівою і правою рукою, захопленнями, шиєю, талією і мобільною базою.

Ольга Степанова

Recent Posts

66-річний мільярдер назвав одну рису, яка необхідна для досягнення успіху

66-річний мільярдер Джей Чаудрі домігся успіху ще в 90-ті. Його статки оцінюють у 9,5 мільярда доларів Видання CNBC пише,…

7 хв. ago

Столичний поліцейський живе у пентхаусі тещі, яка за життя заробила 100 грн – розслідування

Заступник начальника Головного управління Нацполіції Києва Тарас Полієнко живе у дворівневих апартаментах тещі на 220…

16 хв. ago

Шахрайська схема з залізничними квитками: УЗ попередила про наслідки для покупців

"Укрзалізниця" виявила, що під час купівлі квитків на популярні рейси спекулянти пробують обійти ідентифікацію покупця через…

28 хв. ago

Користувачі Apple масово скаржаться на iOS 18: як оновлення “вбиває” iPhone

Користувачі iPhone масово скаржаться на проблеми зі смартфонами – швидко розряджається батарея. Ця проблема з'явилась…

37 хв. ago

Обмежено придатних українців до 25 років не братимуть до війська: що буде з уже мобілізованими

В Україні припинять мобілізацію обмежено придатних чоловіків віком до 25 років. Відповідний указ видасть Міністерство…

46 хв. ago

“Він просто геній”: пілот-віртуоз посадив літак лише з одним робочим колесом в шасі (відео)

Пілот-віртуоз здійснив "хрестоматійну" аварійну посадку на одному колесі. На драматичних кадрах можна побачити, як літак…

55 хв. ago