Робота-гуманоїда навчили точно забивати цвяхи: чим він може бути корисний (відео)

У новому відео видно, як робот-гуманоїд, розроблений Tokyo Robotics, акуратно забиває цвях у шматок дерева. За словами виробника, синхронізовані і точні зусилля Torobo демонструють потенціал промислового використання.

При висоті 1660 мм розміри робота наближаються до людських. За даними компанії, корисне навантаження однієї руки становить 8 кг у найгіршому положенні утримання і 20 кг за миттєвої максимальної сили утримання (коли лікоть зігнутий під прямим кутом), що достатньо для проведення випробувань з робототехніки щодо заміни людської праці, пише Interesting Engineering.

У компанії заявили, що дії, які виконує робот, простіші, ніж здається.

“Миттєва сила відскоку молотка поглинається завдяки поєднанню еластичності гумового матеріалу, що утримує молоток, відхилення датчиків крутного моменту і гармонійних шестерень, можливості заднього ходу і контролю імпедансу”, – заявили в Tokyo Robotics.

Примусове управління виконанням завдань

Система контролю крутного моменту суглобів, оснащена датчиками крутного моменту на всіх суглобах рук і попереку, забезпечує безпечну зупинку контакту і виконання завдань з контролем сили. На думку компанії, завдання зі збирання, приготування їжі та фізичної взаємодії з людьми можна виконувати безпечніше і вміліше.

Tokyo Robotics далі стверджувала, що об’єднана конфігурація 7-осьових подвійних важелів, 3-осьової талії, 3-осьової шийки і 4-осьової ходової частини дає змогу роботу виконувати завдання з діапазоном рухів, аналогічним людському, в житлових і робочих просторах людей.

Torobo можна використовувати для досліджень з автоматизації завдань

Розроблений для прискорення досліджень у сфері промислового застосування повнотілих людиноподібних роботів, Torobo можна використовувати для досліджень з автоматизації завдань, пов’язаних з активним контактом з людьми, навколишнім середовищем та об’єктами, а також для досліджень за додатками керованих силою дворучних роботів нового покоління, роботів і досліджень із застосування машинного навчання до роботів.

Робот використовує систему захоплення руху Noitom Perception Neuron PRO. Цю систему використовують для навчання руху і машинного навчання, а також для додатків дистанційного керування.

Система забезпечує запобігання сингулярностям, захист від самоінтерференції та функцію обмеження крутного моменту, коли робот фізично обмежений (наприклад, під час штовхання столу зверху). За даними компанії, він також має функції для вмикання/вимикання незалежного управління лівою і правою рукою, захопленнями, шиєю, талією і мобільною базою.

Ольга Степанова

Recent Posts

Солдати все частіше потрапляють в оточення: хто має понести покарання

Військові командири мають понести відповідальність за те, що українські солдати потрапляють в оточення, де їх…

2 хв. ago

Росія готує нові удари: воєнні канали лякають Україну ракетною атакою

В інформаційному просторі знову нагнітають. Російські пропагандисти заявляють про заплановані ракетні пуски по всій території…

3 хв. ago

Туристка заплатила 8300 доларів за ніч у готелі, переплутавши валюту

Жінка з Китаю переплутала символ китайського юаня з корейською воною, коли бронювала готельні апартаменти в…

27 хв. ago

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Якщо військовозобов’язаний не сплачує штраф за адміністративне порушення протягом 15 днів, передбачених законом, ТЦК та…

35 хв. ago

Пентагон розкрив деталі про “новітню” російську ракету “Орешник”

Вранці 21 листопада Росія здійснила ракетну атаку на Дніпро, під час якої використала нову ракету…

38 хв. ago

Олексій Кущ розповів, чому в Україні за час війни побільшало багатих людей

Фінансовий експерт Олексій Кущ пояснив, що завжди під час війни суспільство дуже поляризується, тому в…

46 хв. ago