Навіть діти знають, що світ інтернету, крім корисної інформації, несе і певну загрозу.
Тому не можна переходити за незрозумілими посиланнями та завантажувати файли з неперевірених сайтів. Навіть для звичайної людини втрата інформації може бути дуже болючою, адже часто в пам’яті ПК або ноутбука містяться паролі для входу в соціальні мережі, особисті кабінети банків абощо.
Якщо ж мова йде про дані підприємства, то втрата навіть частини інформації для них може обернутися мільйонними витратами. Особливо це актуально зараз, коли більшість організацій опановують для себе хмарні сервіси. Тому cloud service security або захист хмарних сервісів необхідно розглядати в першу чергу.
Які хмари використовує бізнес
Зараз майже всі користуються хмарами, навіть того не підозрюючи. Наприклад, поштові сервіси, улюблені соціальні мережі також зберігають особисті дані користувачів, фото, музику саме цим способом. Є чотири типи хмар:
Підприємства самі обирають тип, залежно від вимог до безпеки. Чим цінніша інформація, тим надійнішим має бути її захист.
Найважливіші аспекти безпеки
Одна з головних вимог – постійний контроль стану платформи. Дані про небезпечні зміни мають відстежуватися негайно, і фахівці повинні вживати заходів для захисту. Постачальники послуг надають необхідне захисне програмне забезпечення. Крім того, вони забезпечують шифрування даних на всіх рівнях при передачі.
Важливий аспект – захист з нульовою довірою (найважливіші елементи мають бути ізольованими від хмар). Забезпечення конфіденційності робочих ресурсів дозволяє дотримуватися політики безпеки, спрямованої на захист хмарного середовища.
Звісно, без розуміння всіх загроз та знання можливих способів захисту уникнути ризиків неможливо. Саме тому слід звернутися за допомогою фахівців, які допоможуть впровадити оптимальний захист даних підприємства, що користується хмарними послугами. Таку допомогу готова надати компанія SoftwareOne, яка тривалий час співпрацює з найвідомішими постачальниками хмарних сервісів.
За допомогою спеціалістів компанії зможуть надійно захистити цінну інформацію, яка зберігається в хмарі. Оперативний центр працює цілодобово, постійно моніторячи стан систем і швидко реагуючи на потенційні загрози.
Такий підхід не тільки значно знижує ризики, але й забезпечує можливість швидкого відновлення даних у разі їх втрати, що дозволяє підтримувати стабільну роботу бізнесу навіть в умовах непередбачуваних ситуацій.
Нові автомобілі зазвичай оснащені сучасними технологіями, що забезпечують безпечне та комфортне водіння. При виборі оптимального авто для…
Президент України Володимир Зеленський розкритикував рішення не проводити пленарне засідання Верховної Ради через загрозу ворожого обстрілу. Народні…
Працівники Бюро економічної безпеки України викрили та ліквідували нелегальний покер-клуб, який функціонував на території одного з київських…
Станом на кінець третього кварталу 2024 року Чехія відзначає позитивні тенденції у соціально-економічній інтеграції українських…
Сухопутна частина російського угруповання, що бере участь у бойових діях проти України, становить майже 580…
Кілька західних чиновників обговорюють повернення ядерної зброї в Україну як частину обговорень щодо гарантій безпеки для країни. Це…