Навіть діти знають, що світ інтернету, крім корисної інформації, несе і певну загрозу.
Тому не можна переходити за незрозумілими посиланнями та завантажувати файли з неперевірених сайтів. Навіть для звичайної людини втрата інформації може бути дуже болючою, адже часто в пам’яті ПК або ноутбука містяться паролі для входу в соціальні мережі, особисті кабінети банків абощо.
Якщо ж мова йде про дані підприємства, то втрата навіть частини інформації для них може обернутися мільйонними витратами. Особливо це актуально зараз, коли більшість організацій опановують для себе хмарні сервіси. Тому cloud service security або захист хмарних сервісів необхідно розглядати в першу чергу.
Які хмари використовує бізнес
Зараз майже всі користуються хмарами, навіть того не підозрюючи. Наприклад, поштові сервіси, улюблені соціальні мережі також зберігають особисті дані користувачів, фото, музику саме цим способом. Є чотири типи хмар:
Підприємства самі обирають тип, залежно від вимог до безпеки. Чим цінніша інформація, тим надійнішим має бути її захист.
Найважливіші аспекти безпеки
Одна з головних вимог – постійний контроль стану платформи. Дані про небезпечні зміни мають відстежуватися негайно, і фахівці повинні вживати заходів для захисту. Постачальники послуг надають необхідне захисне програмне забезпечення. Крім того, вони забезпечують шифрування даних на всіх рівнях при передачі.
Важливий аспект – захист з нульовою довірою (найважливіші елементи мають бути ізольованими від хмар). Забезпечення конфіденційності робочих ресурсів дозволяє дотримуватися політики безпеки, спрямованої на захист хмарного середовища.
Звісно, без розуміння всіх загроз та знання можливих способів захисту уникнути ризиків неможливо. Саме тому слід звернутися за допомогою фахівців, які допоможуть впровадити оптимальний захист даних підприємства, що користується хмарними послугами. Таку допомогу готова надати компанія SoftwareOne, яка тривалий час співпрацює з найвідомішими постачальниками хмарних сервісів.
За допомогою спеціалістів компанії зможуть надійно захистити цінну інформацію, яка зберігається в хмарі. Оперативний центр працює цілодобово, постійно моніторячи стан систем і швидко реагуючи на потенційні загрози.
Такий підхід не тільки значно знижує ризики, але й забезпечує можливість швидкого відновлення даних у разі їх втрати, що дозволяє підтримувати стабільну роботу бізнесу навіть в умовах непередбачуваних ситуацій.
Зморшки — це природний результат старіння, який надає візуального підтвердження вашому віку. Однак, ви все…
Голові Кремля Володимиру Путіну не вдасться завершити війну в Україні без серйозних наслідків для Росії. Політичні екстремісти…
Володарка премії «Оскар» знову потішить прихильників своєю появою на великому екрані. 49-річна актриса виконає головну роль у…
Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко забив на сполох у зв'язку з планами «Укрзалізниці» щодо чергового…
В Україні знову впровадили планові відключення світла, тож слід стежити за тим, щоб наші гаджети…
Обираючи авто для міських доріг, водії зазвичай звертають увагу на маневреність та компактність. Жителям мегаполісів, які щодня…