Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації зобов’язала українських операторів мобільного зв’язку забезпечити роботу мережі без електрики протягом 10 годин поспіль. Про це йдеться в розпорядженні на сайті відомства.
Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) оновив вимоги для мобільних операторів. Вони повинні забезпечувати доступність зв’язку під час відключення електрики набагато довше, ніж було до цього — 10 годин, замість 4.
Додатково компанії зобов’язані будуть забезпечити автономним резервним живленням щонайменше 60% базових станцій і з кожним місяцем, аж до наступного року, вимоги зростатимуть. До 1 листопада — 70%, до 1 грудня — 80%, а до кінця січня 2025 року — не менше 100%.
А ось до 1 грудня Держспецзв’язку хоче, щоб щонайменше 25% базових станцій у кожному українському регіоні були під’єднані до генераторів із запасом паливно-мастильних матеріалів або змінною акумуляторною батареєю на перші 72 години.
“З 1 вересня 2024 року всі об’єкти фізичної інфраструктури електронних комунікаційних мереж, які виконують функції міжнародних центрів комутації, міжміських телефонних станцій, транзитних станцій і національних точок обміну Інтернет-трафіком, мають бути під’єднані до стаціонарних або пересувних електрогенераторів із запасом пального або обладнані акумуляторами для роботи протягом перших 72 годин”, — ідеться в повідомленні.
Вище описані вимоги стосуються також вузлів спеціальних служб, до яких підключені станції оперативно-диспетчерських служб. Мова про 101, 102, 103, 104 і 112.
Водіїв в Україні штрафуватимуть за неправильне використання фар. Про це пише uamotors. З 1 травня 2025 року в…
Повномасштабне вторгнення Росії в Україну призвело до катастрофічного зменшення кількості іноземних абітурієнтів, які вступають до…
Цього тижня у США відкрилися роздрібні точки для збирання біометричних даних – сканування райдужної оболонки…
Податкова служба в Україні зможе за запитом отримувати дані про рух коштів на банківських рахунках підзвітних…
Через можливу війну з Індією у Пакистані виявили дефіцит артилерійських боєприпасів, які він останнім часом передавав Україні…
ЄС має можливість суттєво посилити військову підтримку України, закуповуючи озброєння безпосередньо в українських виробників. І…