Оскільки сучасні смартфони досить швидко розряджаються, а на пульсі новин та на зв’язку треба бути завжди. Тому в таких випадках виручає павербанк, який може бути завжди під рукою. Однак треба вміти правильно обирати, аби він не завдав шкоди акумулятору вашого смартфона. А раніше ми розповідали, як заряджати павербанк, щоб він швидко не вийшов з ладу.
Неякісний павербанк може посприяти частим поломкам вашого смартфона і зіпсувати батарею пристрою. Про це розповіли lite.telegraf.com.ua.
Це один з найголовніших показників у виборі портативного зарядного пристрою. Вимірюється вона у міліампер-годинах. Ця величина визначає, скільки разів можна зарядити свій гаджет. Пристрій з великою ємністю працюватиме набагато довше автономному режимі.
Ще одна важлива особливість — струм зарядки. Найчастіше він становить 0,5-2 А. Цей показник вказує на швидкість заряджання телефона. Великі павербанки заряджають гаджети швидше.
Отже, звертайте увагу на ці показники і не купуйте павербанки з маленькою енергоємністю і правильним струмом зарядки. В іншому випадку ви ризикуєте погіршити стан батареї вашого телефона. Тому краще не економити на портативному зарядному пристрої, бо потім доведеться витратити багато коштів на ремонт смартфона.
Кожна людина знає, що спадщина - завжди животрепетне питання, особливо якщо охочих отримати майно кілька. Існують різні…
Українські постачальники комунальних послуг і виробники енергії, як повідомляється, виявляють інтерес до підвищення тарифів на…
Українцям розповіли, кому із військовозобов'язаних потрібно пройти повторний медогляд та які можуть бути наслідки при порушенні вимог…
Рахунки за опалення взимку часом приходять космічні. Особливо прикро, якщо у квартирі або будинку насправді…
Кабінет Міністрів України оголосив про амбітні плани значно підвищити якість середньої освіти протягом наступних п’яти років. Основна…
Лідерка ультраправої партії в Баварії закликала терміново вислати українських біженців з Німеччини. За її оцінками, країна…