Оскільки сучасні смартфони досить швидко розряджаються, а на пульсі новин та на зв’язку треба бути завжди. Тому в таких випадках виручає павербанк, який може бути завжди під рукою. Однак треба вміти правильно обирати, аби він не завдав шкоди акумулятору вашого смартфона. А раніше ми розповідали, як заряджати павербанк, щоб він швидко не вийшов з ладу.
Неякісний павербанк може посприяти частим поломкам вашого смартфона і зіпсувати батарею пристрою. Про це розповіли lite.telegraf.com.ua.
Це один з найголовніших показників у виборі портативного зарядного пристрою. Вимірюється вона у міліампер-годинах. Ця величина визначає, скільки разів можна зарядити свій гаджет. Пристрій з великою ємністю працюватиме набагато довше автономному режимі.
Ще одна важлива особливість — струм зарядки. Найчастіше він становить 0,5-2 А. Цей показник вказує на швидкість заряджання телефона. Великі павербанки заряджають гаджети швидше.
Отже, звертайте увагу на ці показники і не купуйте павербанки з маленькою енергоємністю і правильним струмом зарядки. В іншому випадку ви ризикуєте погіршити стан батареї вашого телефона. Тому краще не економити на портативному зарядному пристрої, бо потім доведеться витратити багато коштів на ремонт смартфона.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…