Браузер Chrome завоював титул найшвидшого у світі. Кілька удосконалень серверної частини допомогли йому отримати найвищий бал від Speedometer, який вимірює швидкість реагування веб-додатків, пише TechSpot.
Speedometer також допомагає оцінити, наскільки швидкий і ефективний той чи інший браузер. Напевно конкуренти в особі Apple, Microsoft, Firefox спробують наздогнати Chrome. Згідно з даними StatCounter, станом на травень 2024 року Google Chrome займав 65,12% світового ринку браузерів. На другому місці перебуває Apple Safari з часткою 18,17%. На третьому місці — Edge (5,21%), незважаючи на те, що він є опцією за замовчуванням на мільйонах комп’ютерів із Windows.
Команді розробників Google вдалося збільшити продуктивність Chrome на 72%. Вони зосередилися на виявленні та усуненні повільної взаємодії між програмною та апаратною частиною, з огляду на при цьому користувацький досвід.
Програмісти оптимізували такі функції, як SpaceSplitString, які споживали ресурси, і спростили такі операції, як обробка рядків і дедуплікація таблиць стилів. Вони також налаштували рендеринг, щоб обмежити надмірне використання пам’яті під час малювання таких елементів, як елементи форми. Google також співпрацювала з розробником механізму формування тексту HarfBuzz, щоб поліпшити те, як Chrome відображає формати шрифтів Apple AAT.
Google поліпшила “рівневий код” — процес, під час якого обирають правильний код для подальшої оптимізації движка. Водночас поліпшення в зборі сміття підвищили показники спідометра приблизно на 3%.
Рівень заробітної плати в державних органах України демонструє величезну різницю між зарплатами чиновників та середнім…
Темпи мобілізації в Україні знижуються, що викликає занепокоєння у керівництва країни. Про це повідомив секретар…
Іноді трапляється, що військово-лікарська комісія (ВЛК) визнає особу придатною до військової служби, але через стан…
У зимовий сезон шапка стає не тільки засобом захисту від холоду, а й важливою деталлю…
Колишній президент Росії та заступник голови Ради безпеки Дмитро Медведєв заявив, що Дональда Трампа чекає…
Фінансові зобов'язання подружжя, взяті під час шлюбу, можуть стати справжнім випробуванням після розлучення. Борги, кредити…