Браузер Chrome завоював титул найшвидшого у світі. Кілька удосконалень серверної частини допомогли йому отримати найвищий бал від Speedometer, який вимірює швидкість реагування веб-додатків, пише TechSpot.
Speedometer також допомагає оцінити, наскільки швидкий і ефективний той чи інший браузер. Напевно конкуренти в особі Apple, Microsoft, Firefox спробують наздогнати Chrome. Згідно з даними StatCounter, станом на травень 2024 року Google Chrome займав 65,12% світового ринку браузерів. На другому місці перебуває Apple Safari з часткою 18,17%. На третьому місці — Edge (5,21%), незважаючи на те, що він є опцією за замовчуванням на мільйонах комп’ютерів із Windows.
Команді розробників Google вдалося збільшити продуктивність Chrome на 72%. Вони зосередилися на виявленні та усуненні повільної взаємодії між програмною та апаратною частиною, з огляду на при цьому користувацький досвід.
Програмісти оптимізували такі функції, як SpaceSplitString, які споживали ресурси, і спростили такі операції, як обробка рядків і дедуплікація таблиць стилів. Вони також налаштували рендеринг, щоб обмежити надмірне використання пам’яті під час малювання таких елементів, як елементи форми. Google також співпрацювала з розробником механізму формування тексту HarfBuzz, щоб поліпшити те, як Chrome відображає формати шрифтів Apple AAT.
Google поліпшила “рівневий код” — процес, під час якого обирають правильний код для подальшої оптимізації движка. Водночас поліпшення в зборі сміття підвищили показники спідометра приблизно на 3%.
В Україні викрили масштабну аферу з підпільними кол-центрами, які обдурювали громадян Чехії. Учасники схеми представлялися…
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив негайно посилити геологорозвідку та буріння нафтових свердловин. На його…
Одна з ключових фігур цифрової трансформації оборонної сфери покидає міністерську посаду. Заступниця міністра оборони Катерина…
Грузинська випічка може бути простою й швидкою. Домашні хачапурі легко готуються без духовки та складного…
Польські прикордонники масово повертають в Україну наших громадян, які порушили місцеві закони. Іноземців, засуджених за…
Українці, які накопичили борг за газ, ризикують залишитися без постачання, навіть попри воєнний стан. Закон…