У OpenAI вже є готове рішення, яке, як стверджується, дає змогу розпізнати створений ChatGPT текст з імовірністю до 99,9%. Але компанія – принаймні зараз – не збирається його випускати. Про це йдеться в матеріалі The Wall Street Journal.
За повідомленням WSJ, в OpenAI побоюються, що “розміщення інструменту визначення факту використання ШІ” негативно вплине на бізнес, бо багато користувачів перестануть використовувати чат-бот, якщо для нього з’являться водяні знаки та інші методи виявлення.
У компанії вже виникли розбіжності з цього питання. Частина співробітників вважає, що надання офіційного способу “викриття” ШІ-контенту підвищить прозорість роботи компанії і запобіжить зловживанням ШІ деякими користувачами, зокрема, студентами. Тим паче, що такий метод уже обмежено застосовують для маркування зображення, згенерованих DALL-E.
У WSJ наводять результати опитування, проведеного на замовлення OpenAI, яке засвідчило, що кожен четвертий користувач ChatGPT відмовився б від використання розумного чат-бота, якщо контент буде позначений як згенерований ШІ. Або як мінімум стануть рідше вдаватися до нього, якщо інструмент стане публічним.
А поки OpenAI продовжить шукати баланс між контролем використання згенерованих текстів і комерційними інтересами компанії. Утім, навіть якщо розробники почнуть використовувати систему водяних знаків, то працюватиме вона виключно для контенту в ChatGPT, а не з ШІ-моделей інших компаній.
Нагадаємо, наприкінці липня OpenAI запустили власну пошукову систему на основі штучного інтелекту. Особливість SearchGPT – не просто видавати перелік посилань, а й намагатися організувати та осмислити їх. Це робить його серйозною загрозою для Google.
А до кінця 2024 року OpenAI має намір запустити ChatGPT-5, яка обіцяє зробити революцію у сфері штучного інтелекту. Йдеться про концепцію штучного загального інтелекту (AGI). Це означає, що ШІ буде здатний вивчити будь-яке завдання, які людина зможе придумати. Це зробить її не відмінною від людини.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…