Після того, як у Червоному морі було пошкоджено 4 інтернет-кабелі, зв’язок між Європою, Африкою та Азією було дещо порушено. Однак супутниковий інтернет міг би вирішити проблему, поки кабелі не будуть відремонтовані, пише видання Interesting Engineering.
Згідно з даними гонконгського кабельного оператора HGC Global Communications (HGC), 4 з 15 підводних кабелів у Червоному морі були перерізані. Як повідомляє Washington Post, 2 з 4-х постраждалих кабелів з’єднуються під водою, а це означає, що найбільше постраждали інші 2 кабелі. Однак вплив цього пошкодження на інтернет-трафік був серйозним.
Провину поклали на повстанців-хуситів, які базуються в Ємені і нападають на судна в регіоні. Однак хусити відкинули ці звинувачення і заявили, що відповідальність лежить на військових підрозділах США або Великої Британії, які діють нині в регіоні.
Як пояснив HGC, приблизно чверть усього трафіку між Азією, Європою і Близьким Сходом порушено. За словами представника компанії Seacom із Південної Африки, чий кабель теж постраждав, ремонт може тривати щонайменше 8 тижнів і все залежить від отримання дозволів від влади Ємену. А доти необхідно вжити заходів, щоб допомогти перенаправити постраждалий інтернет-трафік через цей район.
“Є повідомлення про значне уповільнення інтернету в Східній Африці”, — сказав Ріс Морган, регіональний віцепрезидент із продажу медіа та мереж оператора Intelsat.
Морган заявив, що ті користувачі, у яких є резервне обладнання, можуть відновити зв’язок протягом 15 хвилин через супутникову мережу. Наприклад, можна підключитися до таких операторів супутникового інтернету, як Starlink, HughesNet, OneWeb, Intelsat.
Як зазначає Space News, уповільнення інтернет-з’єднання негативно впливає на компанії, що зберігають критично важливі дані. Уряди, організації, приватні та держкомпанії, фінустанови змушені перенаправляти конфіденційну інформацію через сервери інших країн, які не відчувають проблем з інтернетом.
Після інциденту в Червоному морі, такі оператори, як Intelsat, отримали більшу кількість абонентів, однак на них тепер лежить і велика відповідальність. У зв’язку з цим оператори пропонують резервний зв’язок важливим клієнтам, які поки що не ризикують користуватися кабельним інтернетом через можливі збої.
Неясно, як саме кабелі були розірвані, але проблеми з підключенням підкреслюють необхідність створення гібридних підводних кабельних і супутникових мереж. Супутникові мережі допоможуть швидко відновити зв’язок, якщо наземна або підводна інфраструктура знову буде пошкоджена.
Питання про зв'язок між оральним сексом та ризиком розвитку раку викликає значний інтерес та занепокоєння.…
У Харківському ТЦК нагадали про важливу, але резонансну тему — військовий облік для жінок. Йдеться…
Не всі пенсіонери в Україні продовжать отримувати пільги щодо оплати житла та комунальних послуг наступного…
Міністр оборони США Піт Гегсет доручив перетворити "Зелену кімнату" в Пентагоні на гримерну студію, у якій високопоставлені…
За словами заступника міністра освіти Михайла Вінницького, програми післядипломної освіти в Україні переживають серйозну трансформацію,…
Росія знову дивує світ своїм фанатичним мілітаризмом — тепер під прицілом опинилися навіть новонароджені діти.…