Українці переводять годинник двічі на рік, на літній та на зимовий час. Багато хто боровся за скасування цієї процедури, однак, судячи з усього, у 2024 році ми таки переведемо час в останній раз.
У червні ВР проголосувала за скасування переведення годинників в Україні. У жовтні ми востаннє перейдемо на зимовий час – і більше стрілки не чіпатимуть.
Це матиме як негативні, і позитивні наслідки. Взимку це роблять останньої неділі другого осіннього місяця.
2024 року дата випадає на 27 жовтня. Годинник переказує о 4 ранку, на годину тому.
Коли депутати хотіли скасувати переведення годинників, вони аргументували це кількома причинами. Насамперед вони стверджували, що процедура не впливає на загальну економію енергоресурсів.
Також скасування було необхідно, щоб у східних областях прибрати “московський час”. І, звичайно ж, питання здоров’я, адже переведення годинника впливає на регуляцію біоритмів, через що люди погано почуваються. Світловий день починається раніше і в результаті людина не досипає необхідної норми. Втім, законопроект про відміну все ж таки не набув чинності.
Варто відзначити, що організм краще сприймає переведення годинників восени, так як з’являється додаткова година для відпочинку і сну.
Нові дослідження на мишах виявили несподіваний ефект періодичного голодування: старші самці, які тривалий час утримувались від їжі, дали…
Штучний інтелект переживає справжній бум, викликаючи захват в одних і неабиякі побоювання в інших. Їхній стрімкий…
Зменшення кількості банків в Україні на 2/3, порівняно з 2013 роком, є результатом того, що з ринку…
Археологи виявили загадкову споруду у вигляді піраміди в Іудейській пустелі неподалік узбережжя Мертвого моря. Вона…
Водіям масово виносять штрафи за перевищення швидкості, але частина з них — незаконні. Причина банальна…
Тимчасове звільнення в час, коли йде мобілізація в Україні, можуть отримати особи, які перенесли операцію та…