Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук прокоментував терміни ухвалення закону про мобілізацію. Він також уточнив, що для цього потрібно.
Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки вкотре опрацює поправки, запропоновані для нової версії закону про мобілізацію. За словами спікера українського парламенту Руслана Стефанчука, потім документ має пройти юридичну та лінгвістичну експертизи.
Тільки після цього законопроєкт буде внесено на сесійний розгляд, але це не означає, що його одразу буде прийнято Верховною Радою.
“Якщо депутати наполягатимуть на всіх правках, це може зайняти тиждень або декілька тижнів. Якщо ні, якщо будуть задоволені всі позиції, які колеги відстояли на комітеті, тоді розгляд цього проєкту відбудеться в більш стислі строки”, – зазначив Руслан Стефанчук.
Очікується, що у квітні законопроєкт нарешті надійде до Верховної Ради. Однак, коли він може бути проголосований в остаточному варіанті, спікер парламенту сказати не може.
“Зараз я не готовий назвати терміни, бо ще немає завершеного продукту. Але я знаю, що багато речей, які були в проєкті, підтримані комітетом”, – додав Стефанчук.
Нагадаємо, у першому читанні нову редакцію законопроєкту про мобілізацію було прийнято ще на початку лютого. Однак до другого читання було подано понад 4 тисячі поправок, з якими зараз розбирається оборонний комітет Верховної Ради.
Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань порушення законодавства у Міноборони та ЗСУ Ганна…
Верховна Рада України нещодавно продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року.…
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…
Один удар гіперзвуковою балістичною ракетою "Орешник" з ядерним зарядом здатний повністю знищити Київ. З такою…
Попри війну, яку розпочала Росія, українці продовжують отримувати пенсії та звертатися за їх призначенням. Кожного року в…