Співробітник ТЦК описав свою роботу, як боротьбу із “загнаними в кут щурами”. Про це він заявив в інтерв’ю виданню The Telegraph, пише Стіна.
Чоловік пішов працювати до ТЦК, щоб “бути частиною системи”. Він зізнався, що спочатку співчував людям, яких мобілізовував, але з часом навчився стримувати емоції.
“Для мене це просто робота. Або вони, або я. Краще працювати на ТЦК, ніж ховатися від неї”, – зауважив він.
Після посилення мобілізації, за словами Артема, ситуація нагадує боротьбу із “загнаними в кут щурами”. Він хапає чоловіків просто на вулиці, часто без огляду на їхній фізичний стан, і силоміць доставляє до ТЦК.
“Вони чинять опір навіть у транспорті, погрожують нашим хлопцям і їхнім родинам”, – заявив військком.
Він розповів, що після короткого інструктажу команда вирішує, куди йти: декого відправляють у кафе, ресторани, навіть нічні клуби – всюди, де можуть зустрітися чоловіки 25+. У різних містах країни є райони, де групи ТЦК працюють майже постійно – переважно транспортні вузли, але іноді військкоми залишають ці місця, щоб люди не звикли їх уникати.
Співробітник ТЦК повідомив, що іноді йому доводиться конфіскувати телефони тих, кого забрали у військкомат. Він також додав, що його рідні і друзі не знають, що він працює в ТЦК.
За словами нардепа Георгія Мазурашу, військові командири під час мобілізації демонструють підхід, який, за його…
Масована атака РФ знову змусила Україну повернутися до графіків відключень електроенергії. Однак не всім доведеться…
Японська компанія Science Co. із Осаки, яка спеціалізується на виробництві душових насадок, представила унікальну розробку…
Усі чоловіки віком від 18 до 25 років у 2025 році будуть змушені пройти базову…
Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт Геннадія Боголюбова, який покинув Україну ще влітку, скориставшись підробленими…
Запуск російськими окупантами міжконтинентальної ракети "Орєшнік" по Дніпру викликав хвилю стурбованості в Європі. Прем’єр-міністр Угорщини…