Співробітник ТЦК описав свою роботу, як боротьбу із “загнаними в кут щурами”. Про це він заявив в інтерв’ю виданню The Telegraph, пише Стіна.
Чоловік пішов працювати до ТЦК, щоб “бути частиною системи”. Він зізнався, що спочатку співчував людям, яких мобілізовував, але з часом навчився стримувати емоції.
“Для мене це просто робота. Або вони, або я. Краще працювати на ТЦК, ніж ховатися від неї”, – зауважив він.
Після посилення мобілізації, за словами Артема, ситуація нагадує боротьбу із “загнаними в кут щурами”. Він хапає чоловіків просто на вулиці, часто без огляду на їхній фізичний стан, і силоміць доставляє до ТЦК.
“Вони чинять опір навіть у транспорті, погрожують нашим хлопцям і їхнім родинам”, – заявив військком.
Він розповів, що після короткого інструктажу команда вирішує, куди йти: декого відправляють у кафе, ресторани, навіть нічні клуби – всюди, де можуть зустрітися чоловіки 25+. У різних містах країни є райони, де групи ТЦК працюють майже постійно – переважно транспортні вузли, але іноді військкоми залишають ці місця, щоб люди не звикли їх уникати.
Співробітник ТЦК повідомив, що іноді йому доводиться конфіскувати телефони тих, кого забрали у військкомат. Він також додав, що його рідні і друзі не знають, що він працює в ТЦК.
Речниця Чернівецького ТЦК Тетяна Гайдащук розповіла, як відрізняється мотивація чоловіків, які прийшли добровільно, та тих,…
Росія презентувала нову ракету "Орешник", яка має можливість нести ядерні боєголовки. Це посилює загрозу для…
Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ запропонував відкласти введення нових податкових заходів…
Кіпр позбавив "золотих паспортів" понад 70 осіб, у тому числі російських та українських бізнесменів та…
Погода в Україні у п'ятницю, 29 листопада, буде хмарною та вологою у більшості регіонів. Також у…
Королівське товариство захисту птахів (RSPB) заявило про загрозу вимирання тонкодзьобого кульона - прибережного птаха ряду сивкоподібних. Про це повідомляє IFL Science.…