Рівень зайнятості українських біженців у Німеччині досягне 45% лише через 5 років після їхнього прибуття в країну. А щоб більше половини українців змогли працевлаштуватись, знадобиться 10 років інтеграції.
Про це свідчать дані Інституту досліджень ринку праці та професій Німеччини.
Так, у звіті зазначено, що факторами, які гальмують інтеграцію українських біженців на німецькому ринку праці, є висока частка батьків-одинаків та порівняно поганий стан здоров’я українських біженців.
Водночас позитивний вплив мають відносно високий рівень освіти, професійна підготовка українців та розвиток їх мовних навичок.
У звіті йдеться про те, що саме удосконалення знання німецької мови може значно підвищити рівень працевлаштування серед біженців з України. Тому автори дослідження рекомендують більше уваги приділяти мовним курсам як частини інтеграційного процесу.
В той же час прогнозується, що за 10 років інтеграції до 55% українських біженців зможуть знайти роботу в Німеччині.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…