Комітет Верховної Ради з питань з питань національної безпеки, оборони та розвідки завершив розгляд всіх 4269 правок до законопроєкту про мобілізацію. Але документ все ще не готовий до розгляду у другому читанні.
Про це в Telegram повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Він підкреслив, що законопроєкт ще чекає декілька етапів до голосування у другому читанні.
Згідно з повідомленням, повний розгляд комітетом правок до законопроекту ще не говорить про його негайне ухвалення, оскільки цьому передуватиме ще одне засідання, на якому мають бути розглянуті додаткові комітетські правки. Це також стоїть на порядку денному у Верховній Раді сьогодні.
Крім того, Комітет з національної оборони, безпеки та розвідки зобов’язаний ще й затвердити таблицю, але коли це точно буде зроблено, поки що не відомо.
Зазначається, що робота представників комітету над цим законопроектом є взірцем дотримання регламенту для решти.
Варто зазначити, що в новому законі про мобілізацію пропонують нові норми військової підготовки для українських чоловіків. Таким чином, в Україні вводиться два поняття: базова військова служба та базова військова підготовка.
Крім того, у Раді відмовилися від ідеї мобілізації молодих людей, які не досягли 25-річного віку. Отже, на війну закликатимуть громадян від 25 до 60 років. Також у Раді остаточно визначилися, кому з громадян повинні надавати відстрочку, броню чи звільнення від мобілізації.
Портал NNews нагадує, що підготовка автомобіля до зими не обмежується заміною шин. Під час заміни шин важливо…
ЗМІ повідомляють, що кілька російських нафтопереробних заводів перебувають на межі закриття. Якщо це станеться, то…
В Україні для громадян, які змушені були покинути свої домівки через війну та отримали статус…
Цивілізований світ має зрозуміти одну річ: якщо зараз не повернути силу міжнародного права, то весь…
У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…