Від початку війни соціальні мережі перетворилися на головних інформаторів для українців, обігнавши навіть ТБ. А найважливішим серед них виявився Telegram. Однак це далеко не найбезпечніший ресурс для спілкування.
Останніми тижнями в Telegram почастішали масові крадіжки акаунтів, зазначають експерти з безпеки. Попастися може абсолютно будь-хто, навіть найуважніший юзер. Як працює нова схема:
Для захисту акаунта спеціалісти рекомендують увімкнути двофакторну автентифікацію, яка додатково вимагатиме ввести пароль під час спроби авторизації. Це робиться через “Налаштування” в розділі “Конфіденційність”.
Також необхідно періодично перевіряти пристрої, які мають доступ до облікового запису (“Налаштування” → “Пристрої” → “Активні сеанси”). Якщо ви помітили підозрілі сеанси, завершіть їх. Як правило, вони характеризуються входом з іншого міста або навіть країни.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…