У ніч проти неділі, 30 березня, в Україні відбудеться перехід на літній час.
Стрілки годинника потрібно перевести на годину вперед. Тобто о 3 годині ночі переведіть їх на четверту ранку. Пристрої з автоматичним встановленням часу зроблять це самостійно.
Офіційно зміну часу на зимовий і літній наша країна запровадила у 1981 році. Переведення годинників відбувається в останню неділю жовтня і в останню неділю березня. Це пояснювали потребою економити електроенергію і можливістю ефективніше використати світловий день.
Торік у липні Верховна Рада ухвалила закон, яким скасувала сезонне переведення часу. Вирішили залишити в Україні лише зимовий час. Цю ініціативу підтримав 261 народний депутат. У серпні закон направили на підпис президенту Володимиру Зеленському, але він його не підписав.
Продуктивність працівників падає і залишається на низькому рівні протягом кількох тижнів після переведення годинників на літній час. Про це свідчать дані нового дослідження вчених з Університету Орегону. А повернення до зимового часу навпаки збільшує продуктивність на роботі. Науковці пов’язують цей факт з тим, що у людей з’являється можливість додаткового сну.
Спалювання сухої трави та листя — не традиція, а серйозне правопорушення, яке шкодить довкіллю і…
Маск неодноразово говорив про "демографічний апокаліпсис", закликаючи людство до збільшення народжуваності. Напевно, тому він став…
Військовозобов'язані в Україні, які не оновили вчасно свої документи про військовий облік, можуть зіткнутися зі…
Народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк пояснила, за яких умов податкові органи можуть зацікавитися громадянами, що продають…
Національна валюта України значно зміцнилася в останні місяці, що відбувається на тлі суттєвого зниження інтересу…
Загальне зростання цін в Україні прискорилось. Особливо помітно це на прикладі вартості обов’язкової автоцивілки. Про…