Українські військовослужбовці, які звільнені з полону, мають право на одноразову державну виплату у розмірі 100 000 гривень. Ця пільга також доступна сім’ям військовослужбовців, які залишаються у полоні.
За даними Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій, ця фінансова допомога надається на підставі рішення комісії, що підтверджує перебування особи у полоні. До складу комісії входять представники державних органів та відповідних громадських організацій.
Міністерство реінтеграції надає щорічну фінансову підтримку у розмірі 100 000 гривень, яка включає:
Виплати колишнім полоненим розраховані за кожен рік, проведений ними в полоні.
Допомога членам сімей військовослужбовців, які все ще перебувають у полоні.
Щоб отримати цю підтримку, необхідно звернутися до Міністерства реінтеграції. Детальні інструкції щодо того, як діяти, можна знайти на його офіційному сайті.
Щоб подати заяву на встановлення факту позбавлення особистої волі та отримати державну фінансову допомогу, заявникам необхідно заповнити дві форми:
Заява на встановлення факту позбавлення волі: цей документ має бути подано до комісії при Міністерстві реінтеграції, яка відповідає за перевірку факту перебування громадян у полоні.
Заява на отримання державної фінансової допомоги: після підтвердження факту перебування у полоні заявники можуть подати цю форму, щоб запросити одноразову виплату у розмірі 100 000 грн.
Для отримання додаткової інформації щодо державної допомоги фізичні особи можуть звернутися за номерами: (044) 355-14-56, (097) 901-55-71.
Піджак - це не просто класика, а один з головних трендів 2025 року. У новому…
Військовозобов'язані громадяни України, які мають статус "обмежено придатних до військової служби", зобов'язані до 5 лютого…
Зарплата президента США вважається найвищою, хоча її сума не переглядалась вже понад декілька років. Президент…
У столичному хостелі Hostel Vshokoladi відмовилися обслуговувати групу, у складі якої був речник Військово-морських сил…
У суботу, 18 січня, правоохоронці повідомили чинному народному депутату України про підозру в організації незаконного…
Громадяни України можуть бути затримані терміном від трьох годин, якщо буде встановлено, що вони порушили…