Уряд України вніс зміни до законодавства, що регулює питання відстрочки від мобілізації. Існують чітку правила та терміни для отримання відстрочки.
Термін її залежить від багатьох обставин, зокрема й від причини надання відстрочки від призову. Про це йдеться в статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, пише “Новини Про”.
Право на відстрочку мають працівники підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та життєдіяльності населення в особливий період. Також відстрочку можуть отримати працівники, задіяні у забезпеченні Збройних Сил України та інших військових формувань.
Тривалість відстрочки залежить від підстав для її надання:
Варто зауважити, закон чітко встановлює максимальний строк дії відстрочки, який не може бути перевищений.
У ситуації, коли термін дії попередньої відстрочки закінчується під час мобілізації, військовозобов’язаний зобов’язаний подати нову заяву про продовження відстрочки до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Цю процедуру можна як особисто звернувшись до ТЦК з необхідним пакетом документів, так і в електронному форматі через особистий кабінет призовника.
Голлівуд знову дивує — тепер його заможна еліта не лише насолоджується розкішшю, а й інвестує…
На відомого американського репера P. Diddy, він же Шон Комбс, якого звинувачують у сексуальному насиллі, подали черговий…
Міжконтинентальна балістична ракета РФ, яка вдарила по Дніпру, не спричинила вибухів і руйнувань на землі. Про…
Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук нагородив медаллю "За особливі заслуги перед українським народом" болгарського політика та…
ЗСУ ліквідували російського пропагандиста, продюсера телеканалу Russia Today Магомеда Бучаєва. Це сталося у Часовому Яру Донецької…
Невелике американське містечко неподалік Філадельфії у штаті Нью-Джерсі вперше у своїй історії проголосувало за видачу ліцензій…