Уряд України вніс зміни до законодавства, що регулює питання відстрочки від мобілізації. Існують чітку правила та терміни для отримання відстрочки.
Термін її залежить від багатьох обставин, зокрема й від причини надання відстрочки від призову. Про це йдеться в статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, пише “Новини Про”.
Право на відстрочку мають працівники підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та життєдіяльності населення в особливий період. Також відстрочку можуть отримати працівники, задіяні у забезпеченні Збройних Сил України та інших військових формувань.
Тривалість відстрочки залежить від підстав для її надання:
Варто зауважити, закон чітко встановлює максимальний строк дії відстрочки, який не може бути перевищений.
У ситуації, коли термін дії попередньої відстрочки закінчується під час мобілізації, військовозобов’язаний зобов’язаний подати нову заяву про продовження відстрочки до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Цю процедуру можна як особисто звернувшись до ТЦК з необхідним пакетом документів, так і в електронному форматі через особистий кабінет призовника.
Піджак - це не просто класика, а один з головних трендів 2025 року. У новому…
Військовозобов'язані громадяни України, які мають статус "обмежено придатних до військової служби", зобов'язані до 5 лютого…
Зарплата президента США вважається найвищою, хоча її сума не переглядалась вже понад декілька років. Президент…
У столичному хостелі Hostel Vshokoladi відмовилися обслуговувати групу, у складі якої був речник Військово-морських сил…
У суботу, 18 січня, правоохоронці повідомили чинному народному депутату України про підозру в організації незаконного…
Громадяни України можуть бути затримані терміном від трьох годин, якщо буде встановлено, що вони порушили…