Уряд України вніс зміни до законодавства, що регулює питання відстрочки від мобілізації. Існують чітку правила та терміни для отримання відстрочки.
Термін її залежить від багатьох обставин, зокрема й від причини надання відстрочки від призову. Про це йдеться в статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, пише “Новини Про”.
Право на відстрочку мають працівники підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та життєдіяльності населення в особливий період. Також відстрочку можуть отримати працівники, задіяні у забезпеченні Збройних Сил України та інших військових формувань.
Тривалість відстрочки залежить від підстав для її надання:
Варто зауважити, закон чітко встановлює максимальний строк дії відстрочки, який не може бути перевищений.
У ситуації, коли термін дії попередньої відстрочки закінчується під час мобілізації, військовозобов’язаний зобов’язаний подати нову заяву про продовження відстрочки до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Цю процедуру можна як особисто звернувшись до ТЦК з необхідним пакетом документів, так і в електронному форматі через особистий кабінет призовника.
Під час воєнного стану в Україні багато військовозобов’язаних стикаються з питанням, чи можуть їм виписати…
У Київському районному відділі поліції Одеси після корпоративного застілля поліцейський-розвідник вистрілив у колегу. Про це…
Верховна Рада вже планує, скільки грошей їй потрібно на 2025 рік. Комітет схвалив проект бюджету,…
Українська армія готується до серйозних змін. Генеральний штаб ЗСУ працює над реформою, яка pvsybnm традиційну…
Мирна буденність у Свалявському будівельному ліцеї на Закарпатті перетворилася на поле бою, де, схоже, хтось…
Для Володимира Путіна зараз немає особливого сенсу виходити на мирні переговори, оскільки Україна вже виснажена і…