На тлі відключень світла в Україні користуються попитом зарядні станції, які можуть живити гаджети, побутову техніку і навіть котел. Про те, на що звернути увагу під час купівлі зарядної станції, розповів працівник магазину електроніки з Дніпропетровської області Микита Козорог порталу “Суспільне Дніпро”.
Як зазначає експерт, станції бувають від 200 ват до 7,5 кіловата. Вибирати потужність слід з урахуванням того, які прилади потрібно живити. Приміром, для роботи холодильника і телевізора достатньо буде станції на 500-800 Вт. Однак для живлення більшої кількості пристроїв потрібна потужніша станція.
“Якщо ви хочете під’єднати квартиру, то краще брати із запасом, щоб витримала вся електрика”, — підкреслив Микита Козорог.
За словами фахівця, від розетки станція, як правило, заряджається за півтори години. Якщо немає світла, то станцію можна також зарядити від автомобіля. На це потрібно близько 9,5 годин. Деякі моделі також оснащені сонячними панелями і можуть заряджатися від сонця за той самий час, що й від розетки.
Стосовно часу роботи, Микита Козорог зазначив, що він залежить від моделі станції. Наприклад, зарядна станція на 500 Вт може забезпечити роботу холодильника на сім-вісім годин.
Нагадаємо, нардеп Олександр Федієнко повідомив, що скасування податкових і митних зборів на ввезення в Україну енергообладнання в рамках законопроєктів №11258 і №11259 не призведе до зниження цін на генератори та акумулятори в країні.
Чергова поява Володимира Путіна на публіці, яка мала б підкреслити його тверду позицію, натомість породила…
Національна розвідка США склала звіт про вбивства політичних опонентів Путіна за кордоном. На запит видання Bloomberg звіт був частково…
Автомобіль Bugatti W16 Mistral з відкритим верхом встановив новий рекорд швидкості для родстерів, розігнавшись до 453,91 км/год…
Що може бути кращим способом відсвяткувати чергову ядерну погрозу від Путіна, ніж придбати старий ядерний…
Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки Росії, заявив, що застосування ядерної зброї Кремлем можливе лише…
Україна незабаром може реформувати свій підхід до мобілізації, відійшовши від спірних примусових практик, часто званих…