Найвищі зарплати в Україні, близько 70 тисяч гривень, отримують фахівці у сфері інформаційних технологій та військові. Найбільше працівникам платять у Києві — середня зарплата станом на травень 2024 року становить 23 500 грн.
Про це свідчить медіана заробітних плат за даними з понад 70 тисяч вакансій, розміщених на сайті з пошуку робити Work.ua за останні три місяці.
До 10 найбільш високооплачуваних вакансій в Україні входять:
Близько 50 000 гривень на місяць у Києві отримують директор СТО, фінансовий директор, back end програміст, брокер, ріелтор, media buyer, автомаляр, директор філії, тонувальник, ортопед, головний лікар та водій-міжнародник.
Середню зарплату, близько 23 500 грн, у столиці одержують фармацевти, поліцейські, копірайтери, кур’єри з авто, слюсарі, кухарі, експедитори, редактори.
В середньому 15 000 грн на місяць у столиці заробляє посудомийниця, покоївка, паркувальник, охоронець, педагог раннього розвитку, няня, оператор АЗС.
Найменшу зарплату в Києві отримує оператор квест-кімнати — 13 000 грн, прибиральниця — 12 500 грн, асистент ветеринарного лікаря — 12500 грн, санітарка — 12 000 грн, маркувальник — 11 000 грн, вахтер — 8 000 грн.
Найбільша середня зарплата середня зарплата — у Києві, вона становить 23 500 гривень. В інших регіонах працівники отримують:
Підрозділи Сил оборони України шукають понад 4 600 кандидатів на сайті з пошуку роботи на як бойові, так і не бойові спеціальності. Найбiльшу середню зарплату пропонують операторам БПЛА — 70 000 грн. На інших вакансіях зарплати такі:
Втім розмір грошового забезпечення у війську залежить від поставленого завдання та місця служби і може бути значно більшим.
Нагадаємо, сайт з пошуку роботи Work.ua створив окремий розділ і фільтр із вакансіями компаній, які дають бронювання від мобілізації. Найбільше вакансій з бронюванням є у сфері будівництва, логістики, робочі спеціальності. Проте є й неочікувані сфери, як-от маркетинг, діловодство і дизайн.
Серед компаній, які бронюють працівників, зокрема, є “Сільпо”, “Фора”, “Укрпошта”, “Нова Пошта”, Jysk, Rozetka, Roshen, “THRASH!ТРАШ!”, Глобино”, “ОККО”, “Укрнафта”. Наприклад, “Сільпо” і “Фора” пропонують бронювання касирам. Консультантам магазину побутової техніки та електроніки “Фокстрот” також пропонують бронювання.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…