Кабмін вирішив трохи змінити правила для компаній, які можуть бронювати своїх працівників. Тепер, щоб зрозуміти, хто з них справді критично важливий для економіки, проводитимуть додаткові перевірки.
Якщо підприємство набуло статусу “життєво важливого”, органи, які це вирішили, можуть у будь-який момент перевірити, наскільки воно відповідає заявленим критеріям. А ці критерії досить різноманітні: від сплати податків до рівня прибутку, плюс загадковий пункт про “важливість” для економіки та населення.
Ґрантоодержувачі, які працюють на замовлення партнерів, не підпадають під ці перевірки. Для них статус бронювання і так залишається чинним без зайвих питань.
Тепер після перевірки органи зможуть або підтвердити, що підприємство, як і раніше, критично важливо, або зняти з нього цей статус. Результати цих перевірок мають направити до Мінекономіки та інших важливих міністерств, щоб усі були в курсі.
Також стало відомо, що уряд доручив ТЦК разом із держадміністраціями провести аудит усіх підприємств, які набули статусу критично важливих. Це потрібно зробити до 15 листопада. Після Мінекономіки отримає п’ять днів, щоб зібрати всю інформацію та звітувати Кабміну.
Якщо виявлять, що якісь компанії бронюють своїх співробітників без серйозних підстав, їм можуть анулювати відстрочки від призову.
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…
Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…
Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…
В умовах воєнного стану в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років, як правило,…
Американські спецслужби США радять своїм оборонним компаніям посилити охорону й онлайн-безпеку об'єктів. Це пов'язано з…