Юрист Володимир Кишеня пояснив, що повістка, надіслана поштою, вважається врученою, навіть якщо особа її фактично не отримала. За словами адвоката, заперечити проти вручення повістки неможливо.
“Оскарженню повістки не підлягають. Були певні спроби, є певна судова практика. Тому оскаржити можна винятково постанову, яка буде винесена за результатами вручення такої повістки в тому разі, якщо ви за цією повісткою не з’явитеся. Що стосується належним чином вручення, то у нас існує постанова Кабміну, якою затверджено певний порядок, яким передбачено вручення повісток. Повістка вважатиметься врученою навіть у тому разі, якщо адресат відмовляється від отримання такої повістки або не проживає за задекларованим чи зареєстрованим місцем проживання” – наголосив Володимир Кишеня.
Цією інформацією адвокат поділився на своїй сторінці у TikTok. Адвокат пояснив, що “Укрпошта” може не доставити листа або повідомити адресата про його невручення. Однак повістка все одно вважається дійсною. Адвокат зазначив, що наразі повістки через пошту надсилаються дуже активно.
У деяких ЗМІ також з’явилася інформація про те, що “Укрпошта” почала відправляти перші 6 000 повісток без залучення обласних військкоматів.
В Україні, як і раніше, діють загальна мобілізація та воєнний стан, у зв’язку з чим чоловіки…
Кремль поза собою від того, що ракети Storm Shadow британського виробництва тепер залітають у повітряний…
Росіяни обходять з флангу українські війська на їхніх позиціях у Великій Новосілці, куди ЗСУ відступили після…
В Україні зросла ціна на тепличні огірки. Однією з причин стало скороченням пропозиції імпортної продукції…
Європа найближчим часом може побачити чергову хвилю масової міграції з України, коли температура впаде до…
Коли ви подорожуєте Європою, вибір між Airbnb, хостелами та готелями залежить від ваших потреб, бюджету…