Юрист Володимир Кишеня пояснив, що повістка, надіслана поштою, вважається врученою, навіть якщо особа її фактично не отримала. За словами адвоката, заперечити проти вручення повістки неможливо.
“Оскарженню повістки не підлягають. Були певні спроби, є певна судова практика. Тому оскаржити можна винятково постанову, яка буде винесена за результатами вручення такої повістки в тому разі, якщо ви за цією повісткою не з’явитеся. Що стосується належним чином вручення, то у нас існує постанова Кабміну, якою затверджено певний порядок, яким передбачено вручення повісток. Повістка вважатиметься врученою навіть у тому разі, якщо адресат відмовляється від отримання такої повістки або не проживає за задекларованим чи зареєстрованим місцем проживання” – наголосив Володимир Кишеня.
Цією інформацією адвокат поділився на своїй сторінці у TikTok. Адвокат пояснив, що “Укрпошта” може не доставити листа або повідомити адресата про його невручення. Однак повістка все одно вважається дійсною. Адвокат зазначив, що наразі повістки через пошту надсилаються дуже активно.
У деяких ЗМІ також з’явилася інформація про те, що “Укрпошта” почала відправляти перші 6 000 повісток без залучення обласних військкоматів.
В Україні багато хто здивується, що за користування радіо у власному автомобілі можуть стягувати штрафи.…
Піджак - це не просто класика, а один з головних трендів 2025 року. У новому…
Військовозобов'язані громадяни України, які мають статус "обмежено придатних до військової служби", зобов'язані до 5 лютого…
Зарплата президента США вважається найвищою, хоча її сума не переглядалась вже понад декілька років. Президент…
У столичному хостелі Hostel Vshokoladi відмовилися обслуговувати групу, у складі якої був речник Військово-морських сил…
У суботу, 18 січня, правоохоронці повідомили чинному народному депутату України про підозру в організації незаконного…