Розсилка повісток поштою здійснюється так само як і розсилка судових документів. Вони виглядають як рекомендаційний лист. Саме цим і відрізняються від звичайних листів.
Про це повідомив голова Укрпошти Ігор Смілянський у коментарі “Суспільному”. За його словами, якщо людина не отримала листа особисто, їй залишають повідомлення.
Смілянський наголосив, що якщо після повідомлення людина не приходить за повісткою, то цей факт залишають у системі. Натомість документ повертається у Міноборони.
“Якщо зазначається, що людини немає (тобто не отримала листа особисто – ред.), залишається повідомлення, і якщо за листом не приходять, то так, як і з судовими документами — ми це залишаємо в системі та повертаємо листа (повістку – ред.) відправнику (Міноборони — ред.)”, – підкреслив Смілянський.
Він додав, що ця регламентована процедура зазначена в українському законодавстві. Водночас самі лиси з повістками зовні виглядають як звичайний конверт.
Кабінет міністрів 24 вересня виділив 71 мільйон 820 тисяч гривень на централізований друк повісток. Всього планують розіслати 900 тисячам військовозобов’язаних українців. Це мають зробити до кінця 2024 року. Планується надсилати 300 тисяч повісток щомісяця. Відповідне рішення ухвалили під час засідання у вівторок, 24 вересня. Це означає, що мобілізації до кінця року підлягатиме майже мільйон людей. Принаймні стільки отримає виклик до ТЦК.
Загалом в Україні розпочали централізовано обмінюватися повістками в електронному форматі. Документи з е-підписами начальників територіальних центрів комплектування (ТЦК) автоматично надійшли до серверів “Укрпошти” 17 вересня. З того часу вже було відправлено понад 6000 таких повідомлень.
Мобілізація в Україні переживає непрості часи. Командири скаржаться, що за рік-півтора вона перетворилась на справжню…
Країни Європи користуються неабиякою популярністю серед туристів. Щороку їх відвідують мільйони людей, тож велика частина напрямків вже…
Путін буде воювати проти України стільки часу, скільки йому будуть дозволяти економічні та людські ресурси. Якщо Росія вирішить…
Українські монети різних номіналів та років випуску можуть становити цінність для нумізматів. Іноді за рідкісні…
Ринок праці в Україні зазнає змін: роботодавці постійно шукають кадри, пропонуючи конкурентні зарплати та можливості для розвитку. Однак…
Чи знаєте ви, що холодильник може споживати набагато більше енергії, ніж потрібно? Причому причина не…