Дешевше, ніж в Україні: куди можна поїхати жити після виходу на пенсію

Переїзд за кордон на постійне місце проживання після виходу на пенсію, є достатньо популярним явищем у світі, втім, не для України. Вважається, що доходи українських пенсіонері не такі високі, щоб переїжджати за кордон. Втім, експерти переконують, у світі існують країни, де життя на пенсії може бути дешевшим, ніж в Україні, особливо якщо обрати невеликі міста, подалі від туристичних зон.

Наприклад, експерти радять їхати в Малайзію. Вона приваблює пенсіонерів поєднанням сучасних умов проживання та багатої культурної спадщини. Різноманіття населення створює неповторний культурний ландшафт, а місцеві кухні захоплюють гурманів. При цьому, місцева система охорони здоров’я вирізняється високою якістю й доступністю, а тропічний клімат дозволяє насолоджуватися активним відпочинком цілий рік. Завдяки стратегічному розташуванню, Малайзія є чудовим місцем для дослідження Південно-Східної Азії.

Окрім того, відзначають експерти, чудовим місцем для переїзду може стати Таїланд. Ця країна вважається однією із найпривабливіших для пенсіонерів. Міста, такі як Чіангмай та Хуахін, пропонують різноманітні варіанти проживання — від гір до узбережжя. Країна відома чудовими пляжами, горами та високоякісною системою охорони здоров’я за доступними цінами, особливо порівняно із західними країнами.

Ще одним непоганим варіантом є В’єтнам, який приваблює пенсіонерів доступною вартістю життя та культурним різноманіттям. Міста, як-от Хойан, відомі своєю красою та розвиненою інфраструктурою.
В’єтнамська кухня славиться свіжістю, а на місцевих ринках можна купити продукти за низькими цінами. Попри те, що система охорони здоров’я в країні ще розвивається, у великих містах є якісні медичні заклади, а для складних процедур популярним є медичний туризм у сусідні країни.

Хорошим місцем для пенсіонерів називають також Болгарію, тим більше життя там подібне до України. Обравши для проживання невелике містечко або село, можна жити комфортно з мінімальними витратами. Клімат у Болгарії схожий на український, але тепліший, із чітко вираженими порами року. Природа країни вражає: від Чорноморського узбережжя до гірськолижних курортів. Хоча система охорони здоров’я в Болгарії не на рівні Західної Європи, вона є надійною та порівнюваною з українською.

Романчук Микола

Recent Posts

Мобілізація молоді до 25 років: кого відправлять на фронт і що тепер змінилося

Нещодавно в Україні виник правовий конфлікт щодо мобілізації чоловіків молодших 25 років зі статусом «обмежено…

1 хв. ago

Стало відомо, які мости Києва можуть обвалитися будь-якої миті

Серед п’яти автомобільних мостів столиці, що поєднують правий та лівий береги Києва, найбільше занепокоєння фахівців…

7 хв. ago

Лукашенко заявив про створення білоруського мобільного телефону: мережа вибухнула мемами про “бульбафон”

Олександр Лукашенко анонсував створення першого білоруського мобільного телефону з власним програмним забезпеченням. Він підкреслив, що…

11 хв. ago

Джонні Депп тужить за своїми найпотворнішими днями: Усілякі штуки відбувалися

Голлівудський актор презентував свою нову режисерську роботу на 81-му Венеційському кінофестивалі на початку вересня 2024 року.…

27 хв. ago

У яких випадках ТЦК затримує вас незаконно

В Україні групи оповіщення ТЦК мають обмежені повноваження щодо взаємодії з військовозобов'язаними. Їхнє головне завдання…

30 хв. ago

Засуджений до смертної кари в’язень помер внаслідок нового методу страти: що відомо

У США засуджений до смертної кари помер внаслідок суперечливого нового методу страти, який раніше застосовувався…

32 хв. ago