Дешевше, ніж в Україні: куди можна поїхати жити після виходу на пенсію

Переїзд за кордон на постійне місце проживання після виходу на пенсію, є достатньо популярним явищем у світі, втім, не для України. Вважається, що доходи українських пенсіонері не такі високі, щоб переїжджати за кордон. Втім, експерти переконують, у світі існують країни, де життя на пенсії може бути дешевшим, ніж в Україні, особливо якщо обрати невеликі міста, подалі від туристичних зон.

Наприклад, експерти радять їхати в Малайзію. Вона приваблює пенсіонерів поєднанням сучасних умов проживання та багатої культурної спадщини. Різноманіття населення створює неповторний культурний ландшафт, а місцеві кухні захоплюють гурманів. При цьому, місцева система охорони здоров’я вирізняється високою якістю й доступністю, а тропічний клімат дозволяє насолоджуватися активним відпочинком цілий рік. Завдяки стратегічному розташуванню, Малайзія є чудовим місцем для дослідження Південно-Східної Азії.

Окрім того, відзначають експерти, чудовим місцем для переїзду може стати Таїланд. Ця країна вважається однією із найпривабливіших для пенсіонерів. Міста, такі як Чіангмай та Хуахін, пропонують різноманітні варіанти проживання — від гір до узбережжя. Країна відома чудовими пляжами, горами та високоякісною системою охорони здоров’я за доступними цінами, особливо порівняно із західними країнами.

Ще одним непоганим варіантом є В’єтнам, який приваблює пенсіонерів доступною вартістю життя та культурним різноманіттям. Міста, як-от Хойан, відомі своєю красою та розвиненою інфраструктурою.
В’єтнамська кухня славиться свіжістю, а на місцевих ринках можна купити продукти за низькими цінами. Попри те, що система охорони здоров’я в країні ще розвивається, у великих містах є якісні медичні заклади, а для складних процедур популярним є медичний туризм у сусідні країни.

Хорошим місцем для пенсіонерів називають також Болгарію, тим більше життя там подібне до України. Обравши для проживання невелике містечко або село, можна жити комфортно з мінімальними витратами. Клімат у Болгарії схожий на український, але тепліший, із чітко вираженими порами року. Природа країни вражає: від Чорноморського узбережжя до гірськолижних курортів. Хоча система охорони здоров’я в Болгарії не на рівні Західної Європи, вона є надійною та порівнюваною з українською.

Романчук Микола

Recent Posts

Сповідь без священника. У Швейцарії церква встановила цифровий аватар Ісуса

У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…

3 години ago

Забудьте про пільги: пенсіонерів зроблять ще біднішим – за що тепер змусять заплатити

Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…

3 години ago

Грабіжницькі націнки: магазини штучно завищують ціни на основні продукти

Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…

3 години ago

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

3 години ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

4 години ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

4 години ago