Закон про мобілізацію в Україні сприяв зміцненню Збройних сил, але є можливість майбутніх змін у законі. За словами Олександра Завітневича, голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, закон був прийнятий у відповідь на зміну ситуації на передовій і був необхідний для зміцнення Сил оборони.
В інтерв’ю ArmyInform Завітневич послався на дані Міністерства оборони та Генерального штабу, які підкреслили значне збільшення кількості мобілізованих з моменту набуття чинності законом.
Крім того, мільйони чоловіків, які підлягають призову на військову службу, оновили свої облікові дані через ТЦК та СП та додаток Резерв+.
Хоча закон приніс кілька позитивних змін, Завітневич наголосив, що він все ще може зазнати змін.
Можливі коригування багато в чому залежатимуть від розвитку подій на полі бою, розвитку оборонного сектору та ініціатив Міністерства оборони, Генерального штабу та законодавців. Завітневич зазначив, що жоден закон не є статичним та незмінним, оскільки він розвивається, щоб відповідати новим викликам.
Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який відтерміновує підвищення податків для фізичних осіб-підприємців (ФОП) до 1 січня 2025…
Діти, які ростуть у родині зі старшими і молодшими братами чи сестрами, стають зазвичай більш…
З наближенням зимових свят вартість м'яса в Україні, як очікується, збільшиться через підвищений споживчий попит,…
У російському Іркутську утилізують рідкісний літак для встановлення перешкод Іл-76ПП, який у теорії мав би "глушити" навіть…
На фронт відправлятимуть без мобілізації, дали команду зібрати цивільних лікарів для відправки, жінок також стосується. Про це…
Масштабні бойові дії, наступ Росії на усіх напрямках і провалена з 2022 року мобілізація в Україні не…