Українці, які не мають офіційної роботи, можуть укласти “угоду” з Пенсійним фондом та купувати собі стаж для майбутньої пенсії.
Це цілком легальна можливість забезпечити виплати від держави на старості років. Як працює механізм та скільки потрібно платити, розповіли у пресслужбі Міністерства соціальної політики.
Якщо людина офіційно не працевлаштована, проте має дохід і бажає у майбутньому отримувати пенсію, то вона може взяти участь у системі добровільного пенсійного страхування. Для цього потрібно щомісячно сплачувати до ПФУ добровільні страхові внески.
“Чим більший розмір внесків, – тим більшим буде розмір пенсії, яка нараховуватиметься в майбутньому“, – скасували у Мінсоцполітики.
Щоб непрацюючій людині було зараховано один повний місяць стразового стажу, сума сплачених за цей місяць внесків має становити не менше ніж 1760 гривень. Якщо громадянин сплачує вдвічі більший внесок, то пенсія нараховуватиметься за подвійною мінімальною заробітною платою.
Сплачувати добровільні внески можуть особи віком від 16 років, які не є пенсіонерами, незалежно від місцезнаходження.
Викручування керма до упора здається зручним у тісних місцях, як-от паркінги чи двори. Однак це створює…
Скандал з витоком надсекретних даних про удари США по Ємену з чату Signal отримав продовження. У середу…
Комунальні борги нікуди не зникають, навіть якщо людина у квартирі не проживає. Може виникнути ситуація, що…
Неодноразово в інформаційному просторі виникають чутки про зниження вікових рамок мобілізації чоловіків. Вони пов’язані з…
Відомий американський бізнесмен і один із засновників Microsoft Білл Гейтс передбачив, що досягнення в галузі штучного інтелекту значно знизять…
У квітні продовжиться загальна мобілізація, а відповідно і накладення штрафів на осіб, які порушили правила…