Українцям, які мають бронь, але в додатку «Резерв+» отримали повідомлення про перебування в розшуку, необхідно негайно звернутися до Територіального центру комплектування (ТЦК). Про це повідомив адвокат Ігор Андреєв, інформує Стіна.
За словами юриста, заброньовані особи мають час до п’ятниці, щоб відвідати військкомат, оплатити штраф та зберегти можливість повторного бронювання.
Наразі залишається незрозумілим, як саме діятимуть ТЦК у таких випадках. Є ризик, що військкомати можуть відмовитися повторно бронювати осіб, які опинилися в розшуку через розсилку повісток Міністерством оборони.
Останніми місяцями в соцмережах та на юридичних форумах активно обговорюється питання: чи можна скасувати розшук, ініційований ТЦК?
Фактично, військкомати звертаються до поліції із запитом на розшук громадян, які не з’явилися за викликом. Однак таке звернення не має чіткого юридичного обґрунтування, адже адміністративне порушення не є підставою для офіційного оголошення в розшук.
Законодавство України не передбачає автоматичного скасування розшуку через 90–100 днів. Проте якщо термін адміністративної відповідальності сплив, людина більше не вважається порушником.
У випадку незаконного оголошення в розшук громадянин має право оскаржити це рішення в суді за допомогою адвоката.
В Україні будь-який охочий може придбати за 3 мільйони гривень особистий пасажирський літак. Втім, політати…
Віцепрезидент США Джей Ді Венс, а також голова апарату Сьюзі Вайлс і високопосадовець з персоналу Серджіо Гор під час…
Енергетики набувають все більшої популярності, особливо серед молоді, проте їх вживання може мати серйозні наслідки…
Жодну поїздку на море не можна уявити без пляжного рушника. Проте в Європі є місце,…
У Міністерстві закордонних справ України відреагували на інформацію про те, що нападник, який поранив людей…
Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України, міністр юстиції Ольга Стефанішина задекларувала свої доходи та…