Анулювання бронювання військовозобов’язаних працівників в Україні залежить від кількох чітко визначених причин, зазначила юристка Марія Михайленко.
Зокрема, бронь може втратити чинність, якщо підприємство більше не вважається критично важливим, завершило виконання військових замовлень чи було ліквідовано. Також підставами для анулювання є звільнення працівника чи закінчення терміну дії бронювання, пише Уніан.
Для скасування броні керівник підприємства має подати документи до Міністерства економіки, пояснивши причину. Якщо йдеться про звільненого працівника, необхідно вилучити у нього витяг про бронювання і відправити дані у ТЦК та СП. Процес анулювання займає до п’яти робочих днів.
Особливістю є те, що подання документів на анулювання через сервіс “Дія” може здійснюватися лише раз на місяць. Керівник підприємства через уповноважену особу надсилає відповідну заяву, яку розглядають компетентні органи.
У Кабміні попередили всіх батьків стосовно ідентифікаційних номерів (ІПН) дітям. Навіщо дитині індивідуальний податковий номер? Зазвичай ІПН…
Одіозний Євген Дикий, який називає себе військовим експертом, висловив думку в ефірі "Radio NV", що встановлення…
В Україні суттєво спростили реєстрацію волонтерських автомобілів, які військовослужбовці отримують як гуманітарну допомогу для захисту держави.…
Присутність військових Північної Кореї на війні проти України підтверджена пораненими й загиблими солдатами, свідченнями очевидців…
Як зазначає видання, Хоссейн Шамхані - син колишнього міністра оборони Ірану, який зараз перебуває на…
Українців чекає новий виклик: електроенергія, яка і так вже б’є по бюджету кожної родини, може…