Якщо громадянин відмовляється від отримання повістки, то такий факт фіксується з боку представників ТЦК. Вони складають відповідний акт про відмову.
Про це роз’яснили у Чернігівському обласноому ТЦК та СП.
Так, у разі відмови резервіста або військовозобов’язаного від отримання повістки під час здійснення представниками ТЦК заходів оповіщення складається акт відмови від отримання повістки, який підписується не менш як двома членами групи оповіщення та оголошується громадянину.
Далі акт відмови від отримання повістки подається керівнику районного (міського) ТЦК для притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності.
У разі відмови прослідувати до військкомату, поліцейський, який входить до складу групи оповіщення, проводить адміністративне затримання та доставлення громадянина до ТЦК на підставі статей 261 і 262 КУ про адміністративні правопорушення.
Крім того, під час здійснення заходів оповіщення, а також перевірки військово-облікових документів громадян, працівники ТЦК застосовують технічні прилади й засоби з автоматичною функцією фото- та відеофіксації, а саме для:
При цьому відеофіксація при оповіщенні та перевірці документів відбувається безперервно. Це можуть бути як бодікамери, так і портативний відеореєстратор у руках працівника ТЦК.
У Фінляндії 75 жінок розпочали підготовку до можливої війни з Росією. Про це повідомляє The Guardian. Жінок…
Прокуратура США видала ордер на арешт індійського мільярдера Гаутама Адані та його племінника Сагара Адані, звинувачених у…
В Україні продовжено воєнний стан до 7 лютого 2025 року. Триває мобілізація, яка вимагає від…
Слухання у справі скандальновідомої ексочільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи продовжуються і в ході одного із…
У Києві продають одну з найнезвичніших, та водночас найсмердючіших закусок Північної Європи. Йдеться про сюрстрьомінг - квашений,…
Рада Нацбезпеки та оборони спростувала інформацію російських пропагандистів, що співробітники посольств низки країн виїхали з…