Якщо громадянин відмовляється від отримання повістки, то такий факт фіксується з боку представників ТЦК. Вони складають відповідний акт про відмову.
Про це роз’яснили у Чернігівському обласноому ТЦК та СП.
Так, у разі відмови резервіста або військовозобов’язаного від отримання повістки під час здійснення представниками ТЦК заходів оповіщення складається акт відмови від отримання повістки, який підписується не менш як двома членами групи оповіщення та оголошується громадянину.
Далі акт відмови від отримання повістки подається керівнику районного (міського) ТЦК для притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності.
У разі відмови прослідувати до військкомату, поліцейський, який входить до складу групи оповіщення, проводить адміністративне затримання та доставлення громадянина до ТЦК на підставі статей 261 і 262 КУ про адміністративні правопорушення.
Крім того, під час здійснення заходів оповіщення, а також перевірки військово-облікових документів громадян, працівники ТЦК застосовують технічні прилади й засоби з автоматичною функцією фото- та відеофіксації, а саме для:
При цьому відеофіксація при оповіщенні та перевірці документів відбувається безперервно. Це можуть бути як бодікамери, так і портативний відеореєстратор у руках працівника ТЦК.
Японська мережа ресторанів Sukiya, відома своїми стравами з яловичиною та місо-супом, опинилася у центрі скандалу…
Національний банк України запроваджує оновлені правила для переказів з картки на картку, спрямовані на підвищення…
У Київській області правоохоронці викрили PR-агентство, яке працювало з російськими замовниками. Піарники займалися медійною розкруткою…
В Аргентині затримали засновника радянської секти Шамбала Ашрам Костянтина Руднєва, який називав себе "богом зірки Сіріуса".…
Верховна Рада України ухвалила закон, що розширює можливості дистанційної роботи для батьків школярів. Тепер один із…
У ніч на 31 березня в Римі спалахнула велика пожежа в автосалоні Tesla, внаслідок якої…