В Україні стрімко зросла кількість справ про банкрутство фізичних осіб. За даними Верховного суду, наразі відкрито 651 таку справу, що майже вдвічі більше, ніж на початку літа. Найбільше банкрутів зареєстровано у Києві та області, а також у Дніпропетровській області. Понад половина боржників (64%) – це люди віком від 25 до 45 років.
Згідно з аналітикою «Опендатабот», цього року вже відкрито більше справ про банкрутство, ніж за весь минулий рік (575 справ). У гендерному розподілі 51% банкрутів – жінки, 48% – чоловіки. Найчастіше до процедури банкрутства вдаються саме мешканці столиці (15% від усіх справ), Київщини (9%) та Дніпропетровщини (8%). Про це повідомляє Опендатабот.
Експерти вважають, що зростання кількості банкрутств пов’язане не з економічною кризою, а з «відкладеним попитом». Протягом року діяв мораторій на стягнення більшості боргів, і після його скасування виконавці активізували роботу, що змусило людей шукати шляхи вирішення своїх фінансових проблем через оголошення неплатоспроможності.
Можливість для громадян ініціювати своє банкрутство з’явилася у жовтні 2018 року, а повноцінно процедура запрацювала у 2019 році. Це дає можливість боржникам після проходження процедури банкрутства звільнитися від фінансових зобов’язань.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…