В Україні триває режим воєнного стану та загальної мобілізації, через що життя всіх суттєво змінилося.
Звичайно, обов’язковим носити певні документи військовозобов’язаним чоловікам, куди б вони не пішли. А що на рахунок українців з інвалідністю? Чи потрібно їм завжди мати при собі ВОД.
Якщо військовозобов’язаний не був внаслідок захворювання виключений з військового обліку, на нього розповсюджуються відповідні норми. Про це в Instagram повідомив адвокат Максим Тимурович.
Як зазначив правознавець, є судова практика про те, якщо людина стоїть на військовому обліку та стосовно неї є дані в реєстрі “Оберіг”, але у громадському місці вона не має при собі військово облікового документа, до відповідальності працівники ТЦК та СП її притягнути не можуть. У такому разі вони можуть отримати відповідні дані з державних реєстрів.
“Все ж таки, якщо ми кажемо про групи інвалідності, які надають відстрочку, але не виключає з військового обліку через це захворювання, то відповідно ці норми розповсюджуються”, – пояснив він.
Представники ТЦК та СП можуть перевіряти військово облікові документи. Щоб отримати звичайний військовий квиток, потрібно прийти до територіального центру комплектування за місцем проживання.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…