Днями Україна та Велика Британія підписали історичну Угоду про сторічне партнерство, що охоплює науку, освіту, технології та інновації. Цей документ є не лише дипломатичним жестом, але й важливим поштовхом до розвитку української системи освіти та науки, повідомляє МОН.
Однією з найцікавіших ініціатив угоди є об’єднання 100 українських і британських шкіл. Це не лише обмін досвідом між учнями й учителями, а й формування нового покоління, відкритого до міжнародного співробітництва. Окрім того, через Прем’єр-лігу та Британську Раду молодь України отримуватиме підтримку у розвитку навичок і впевненості.Play Video
Британська підтримка також спрямована на відновлення української освіти після років викликів. Ініціативи передбачають технічну допомогу, обмін досвідом між політиками, а також розширення присутності британських університетів в Україні через нові освітні програми.
Особлива увага приділена популяризації англійської мови. Британська Рада організовує курси для державних службовців та викладачів, допомагаючи Україні інтегруватися у світову спільноту.
Програма Chevening також відіграє ключову роль, пропонуючи українським студентам більше стипендій. Окрім того, молодь зможе брати участь у літніх таборах, конкурсах і програмах обміну, спрямованих на розвиток лідерських навичок.
У лютому 2025 року Головна санітарна інспекція Польщі (GUS) розпочне всеосяжну перевірку пунктів вакцинації, яка…
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №12429, який передбачає суттєві зміни в оподаткуванні імпортованих товарів, зокрема…
Порівняно високі зарплати держслужбовців та їхніх керівників неодноразово ставали об'єктом суспільної уваги та критики. В умовах військового…
У січні 2025 року в Україні різко активізувалися шахраї, які використовують Telegram-канали для маніпуляцій із…
Російська Федерація закупила понад 22 тис. верстатів з числовим програмним керуванням, компонентів і витратних матеріалів…
Воєнний стан та загальна мобілізація в Україні продовжується. При цьому військовозобов'язані, які мають право на відстрочку,…