Днями Україна та Велика Британія підписали історичну Угоду про сторічне партнерство, що охоплює науку, освіту, технології та інновації. Цей документ є не лише дипломатичним жестом, але й важливим поштовхом до розвитку української системи освіти та науки, повідомляє МОН.
Однією з найцікавіших ініціатив угоди є об’єднання 100 українських і британських шкіл. Це не лише обмін досвідом між учнями й учителями, а й формування нового покоління, відкритого до міжнародного співробітництва. Окрім того, через Прем’єр-лігу та Британську Раду молодь України отримуватиме підтримку у розвитку навичок і впевненості.Play Video
Британська підтримка також спрямована на відновлення української освіти після років викликів. Ініціативи передбачають технічну допомогу, обмін досвідом між політиками, а також розширення присутності британських університетів в Україні через нові освітні програми.
Особлива увага приділена популяризації англійської мови. Британська Рада організовує курси для державних службовців та викладачів, допомагаючи Україні інтегруватися у світову спільноту.
Програма Chevening також відіграє ключову роль, пропонуючи українським студентам більше стипендій. Окрім того, молодь зможе брати участь у літніх таборах, конкурсах і програмах обміну, спрямованих на розвиток лідерських навичок.
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України Олексій Неіжпапа відреагував на скандал із "генеральськими преміями", про який…
Українська освіта переживає глибоку системну кризу, яка триває десятиліттями. Викладач фізики та астрономії Андрій Карбовничий…
Україна щорічно втрачає через схеми та корупцію на митниці до 170 млрд грн, відтак подолання…
Заброньовані працівники критично важливих підприємств мають відстрочку від мобілізації. Однак у деяких випадках цю категорію…
Американські мільярдери, інвестори та великі компанії змагаються за можливість придбати популярну соцмережу TikTok після того,…
В ОАЕ виявили покинутий Porsche 911 1997 року у тюнінгу від Gemballa. Раритетний спорткар стоїть просто неба в одному…