Днями Україна та Велика Британія підписали історичну Угоду про сторічне партнерство, що охоплює науку, освіту, технології та інновації. Цей документ є не лише дипломатичним жестом, але й важливим поштовхом до розвитку української системи освіти та науки, повідомляє МОН.
Однією з найцікавіших ініціатив угоди є об’єднання 100 українських і британських шкіл. Це не лише обмін досвідом між учнями й учителями, а й формування нового покоління, відкритого до міжнародного співробітництва. Окрім того, через Прем’єр-лігу та Британську Раду молодь України отримуватиме підтримку у розвитку навичок і впевненості.Play Video
Британська підтримка також спрямована на відновлення української освіти після років викликів. Ініціативи передбачають технічну допомогу, обмін досвідом між політиками, а також розширення присутності британських університетів в Україні через нові освітні програми.
Особлива увага приділена популяризації англійської мови. Британська Рада організовує курси для державних службовців та викладачів, допомагаючи Україні інтегруватися у світову спільноту.
Програма Chevening також відіграє ключову роль, пропонуючи українським студентам більше стипендій. Окрім того, молодь зможе брати участь у літніх таборах, конкурсах і програмах обміну, спрямованих на розвиток лідерських навичок.
Колишній начальник штабу 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" Богдан "Тавр" Кротевич закликав головнокомандувача ЗСУ Олександра…
Усі, хто до 4 травня 2024 року мав статус «обмежено придатний», повинні знову пройти ВЛК. Міноборони вимагає дотримання терміну.…
Закон України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" передбачає: якщо людина має право на кілька видів пенсії…
Українці повинні сплачувати податки навіть з переказу в 1 гривню, якщо це дохід від сторонньої…
Власники іноземної валюти знають, що з обміном доларів і євро можуть виникнути проблеми. Певні банкноти…
У Міністерстві соціальної політики України працюють над створенням умов для активного довголіття. Як пояснили у…