Днями Україна та Велика Британія підписали історичну Угоду про сторічне партнерство, що охоплює науку, освіту, технології та інновації. Цей документ є не лише дипломатичним жестом, але й важливим поштовхом до розвитку української системи освіти та науки, повідомляє МОН.
Однією з найцікавіших ініціатив угоди є об’єднання 100 українських і британських шкіл. Це не лише обмін досвідом між учнями й учителями, а й формування нового покоління, відкритого до міжнародного співробітництва. Окрім того, через Прем’єр-лігу та Британську Раду молодь України отримуватиме підтримку у розвитку навичок і впевненості.Play Video
Британська підтримка також спрямована на відновлення української освіти після років викликів. Ініціативи передбачають технічну допомогу, обмін досвідом між політиками, а також розширення присутності британських університетів в Україні через нові освітні програми.
Особлива увага приділена популяризації англійської мови. Британська Рада організовує курси для державних службовців та викладачів, допомагаючи Україні інтегруватися у світову спільноту.
Програма Chevening також відіграє ключову роль, пропонуючи українським студентам більше стипендій. Окрім того, молодь зможе брати участь у літніх таборах, конкурсах і програмах обміну, спрямованих на розвиток лідерських навичок.
В січні 2025 року ФОПи вперше повинні заплатити військовий збір, запроваджений податковими змінами наприкінці 2024-го. Якщо…
Після ракетного удару РФ по столичній Лук’янівці, який стався 18 січня, ворог атакує місто лише…
Речник Кремля Дмитро Пєсков відреагував на заяву президента США Дональда Трампа про "допоміжну" роль СРСР…
Новообраний президент США Дональд Трамп привітав свою дружину Меланію з річницею шлюбу. Пара вже 20…
Сонячні панелі є одним з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. І чимало людей встановлюють панелі вдома,…
Світ моди не стоїть на місці, і щороку він диктує нові правила. Однак так само…