Відповідно до воєнного стану в Україні загальна мобілізація залишається чинною, хоча деякі особи мають законне право на відстрочку або бронювання, як повідомляє «znaj.ua».
Незважаючи на це, трапляються випадки неналежної мобілізації, коли призовні пункти ігнорують дійсні документи, що підтверджують звільнення особи від служби (відстрочення та брон).
Ці випадки, як повідомляє адвокат юридичної компанії “Riyako&partners” Катерина Аніщенко, незаконна мобілізація трапляється, коли особи, які мають законне право на відстрочку або бронювання, все одно призиваються на службу.
Це відбувається через те, що ТЦК та СП не ведуть належного обліку відповідних документів, тим самим порушуючи встановлені правила.
Для усунення таких порушень особи, які були незаконно мобілізовані, можуть звернутися до суду. Це включає оскарження рішення в суді з метою скасування наказу про мобілізацію, виданого щодо них.
Однак особи, які мають відстрочку або бронювання, можуть бути мобілізовані, якщо вони добровільно погоджуються служити. У таких ситуаціях їхня готовність приєднатися до армії переважує їхній захищений статус, роблячи мобілізацію законною, незважаючи на наявність попередніх звільнень.
Українські розробники створили новий дрон, який управляється через оптоволоконний кабель і має рекордну дальність польоту…
Незважаючи на високу інфляцію в Україні, ціни на первинному ринку нерухомості демонструють тенденцію до зниження.…
Видання The New York Times розповідає про ситуацію у якій опинився президент України. Після повернення…
Серед країн, які українці обирають для трудової міграції, традиційно лідирують Польща, Німеччина та Чехія. Проте…
Російський пропагандист Володимир Соловйов влаштував істерику після поста Дональда Трампа з ультиматумом. "Трамп, безперечно, є…
Питання військового обліку та мобілізації непокоїть багатьох батьків юнаків, які досягають призовного віку. Як стати…